Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy utalgassak...

Szerintetek hogy utalgassak rá egy pasinak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Adjatok minél több tippet. Elmondani még nem akarom neki amíg nem vagyok benne biztos,hogy ő is érez irántam valamit.Ne legyen nyomulós. Köszi

2013. aug. 19. 22:54
1 2
 1/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Sehogy... Egy pasinak max bankban pénzt utalgassál... Tudod mi nem olyanok vagyunk, mint a barátnőitek, hogy értsük, hogy mire gondolsz... Mondjad vagy ne mondjad, de ne kombinálj ide-yoda...
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Milyen tippet kérsz erre mikor ősidők óta ez a férfi lépése elsőként a nő felé, ha szívvel-lélekkel van az adott kapcsolatban? Nem a nőé, hanem a férfié. Majd jobb esetben a nő is feltárja érzéseit. Ez így szokott lenni, és ezekből származnk a csodák. Nem abból, hogy a nő felcseréli a szerepeket, úgy mond kezébe veszi az irányitást, nehogy a pasit más csapja le a kezéről, vagy hívja el, és ezért odamondunk neki egy szeretleket. De lehetőleg ezt is úgy tegyük, hogy más ötleteire támaszkodva, hisz a szívünk messzejár, csak mérföldekkel az édekeink után.
2013. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1-el teljesen egyetértek.

Mi nem vagyunk olyanok mint a nők. Vagy megmondod konkrétan mi kell, vagy csinálhatsz bármit. :)

2013. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy simán mondjam el neki??? Csak annyira félek h mit reagál
2013. aug. 19. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
szexuális tartalmú megjegyzéssel :D
2013. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 ös akkor meg azt hiszi csak arra kell azt meg nem akarom
2013. aug. 19. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Üzenem, hogy a 21. Században már nincs ilyen, és teljesen normális, ha a nő mondja el elöbb az érzéseit, igen mondd el kerek perec!
2013. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő már mondta hogy tetszem neki ezért most én is ki szeretném fejezni,hogy nekem is tetszik ő.Csak hogy???
2013. aug. 19. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Először csak hívd el valahova, pl. fagyizni.

Ott lehet beszélgetni is.

2013. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Adjatok még ötleteket! Most el akar költözni és mondta hgy szóljak ha látok valamit neki!! Így mit csináljak??? Számát nem tudom
2013. aug. 19. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!