Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretem, és tudja is,...

Nagyon szeretem, és tudja is, de nekem fogalmam sincs, mit gondol rólam!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy évvel idősebb nálam, 4 éve ismerem, és minél jobban megismerem, annál jobban megszeretem. Voltak kapcsolataim is ezen 4 év alatt, de ő végig a barátom(mint barátság) volt, viszont sokszor összevesztünk hülyeségeken, de mindig kibékültünk. Pár hónapja viszont nagyon megszerettem, és nem csak úgy, mint barátot. Nem tudom elfelejteni, folyton azt várom, mikor ír rám.. Elmondtam neki, hogy szeretem, de csak tereli facebookon a témát, azt válaszolja, hogy ezt meg kéne beszélnünk, de amikor találkozót beszélünk meg, mindig más dolga akad...

Imádom őt, de akaratlanul is megbántom néha, megsértődik, és emiatt azt érzem, hogy reménytelen az egész.

Viszont amikor találkozunk, akkor nagyon más, látom rajta hogy szeret, de nem akarja kimutatni, vagy miért viselkedik így?? :( Nagyon szeretem, teljes szívemből, de már megőrülök, mert fogalmam sincs mit gondol rólam...

Szerintetek lehet esélyem? :(


2013. aug. 10. 17:42
 1/7 sünii^^ válasza:

Bocsánat hogy ezt mondom , de szerintem nem sok :S

Hogyha ennyire tereli a témát, meg halassza a találkozókat csak kifogást keres rá, hogy ne kelljen megbántania mert biztos sokat jelentesz neki, csak mint barát.

2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


De akkor miért érezteti azt néha hogy lenne esélyem? :(

2013. aug. 10. 17:48
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csak félénk ilyen téren:) meg kehet, hogy fura neki az új helyzet, hogy mostmár máshogy tekintetek egymásra. Szerintem van esélyed.
2013. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy válasszon akkor ő egy időpontot. Am meg az egyik legegyszerűbb módja hogy megtudd hogy mit gondol rólad az hogy megkérdezed.
2013. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, de azt mondta, hogy mindenképpen személyesen akarja megbeszélni.. :/
2013. aug. 10. 18:48
 6/7 anonim válasza:
Szinte ugyan ez történt velem. Hidd el a fiúk ilyen téren nagyon 'félősek' nem tudják hogy mint mondjanak nem tudják hogy mit éreznek valójában. Ha látod rajta, hogy van még esély és akkor ne hagyd abba küzdj érte. Lehet még esélyed. Nekem is összejött + nálam bonyolultabb volt a helyzet.:)
2013. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsókolt!!!!!!!!!!!!! Úristen :$ *-* :3
2013. szept. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!