Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek én szeretem és ő?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk akkor midnig ölelget,fogja akezememt,megcsókol,kedves szavakat mondd.mondja h szerte,és mondja h cica stb.....

De amikor nem vagyok vele akkor mintha nem is ő lenne.teljesen megváltozik. márm mjadnme bunkó=// =((

én imádom.!!! nagyon szeretem.

2napja nem vezsi fel a telót ,nem jkön msnre,és nem ír vissza az smsekre.!

3napja még találkoztam vele.fogta akezemet,mondta h cica,csókolóztunk meg minden.

szerintetek ost mi van ilynekor==///?

HIÁNYZIK.!!

Mit tegyek:(???


2010. aug. 27. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,méghozzá sürgősen!Majd találsz magadnak olyat,aki szeret.
2010. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

NEEE. nemm megy.=((((

SOHA NEM TUDNÁM ELFELEJTENI:!!!

2010. aug. 28. 00:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig Ő nem szeret Téged,ezt látatlanban is könnyű megmondani.
2010. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ne mondd ezt=((

de ha találkozunk akkor memg miért mondja midng h szeretlek meg a kezemet sem engedi el..

meg múltkor leültünk 1 padra odabújtam hozzá és modntamneki h jujj mennyire doobg a szíved és erre mit modnott.? érted dobog._$<3

de szerintem azért más iigy gépen keresztül,mint amikor velem van,mert nagy kocka...... és biztos nem szereti ha játké közben zavarom..:S

vagy vmi.. nagyon nagy kocka. ez itt a baj h úgy érzemh fontosabb neki a játék mint én..=(

2010. aug. 28. 00:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Szegénykém!Igaza van az előttem szólóknak.

Nem szeret téged csak játszik és kihasználja a a szitut és ezzel együtt téged .Ugye érted.

Hagyd a francba!Szenvedni fogsz ha hitegeted magad tovább.Légy erős és ne foglalkozz vele!Puszi!

2010. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nincs erőm otthagyni. =/ =(
2010. aug. 28. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig vegyél csak erőt magadon és hagyd ott. Ez csak arra megy ki, hogy megfektessen.
2010. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nos, az előző válaszolók elég pesszimisták lehetnek a valóságban. Mondok néhány dolgot, ami hátha jobb hangulatra derít téged :)

1. Lehet, hogy csak beteg, elromlott a telefonja, elment nyaralni 2 napra a nagyijához és otthonhagyta a telót/ott nincs net.

2. A férfiak az msn-t és ezen programokat általában csak kommunikációra használják, nem tudnak rajtuk keresztül igazán érzelmet kifejezni (Néha beírnak egy-egy szmájlit :D de azt nem igazán írják le hogy teljes szívemből szeretlek, mert leírva /számunkra legalábbis/ olyan semmitmondónak tűnik.)

3. Még ha neten érzelemmentes is, az életeteket nem neten csetelve fogjátok leélni. Ha összejön a kapcsolat, akkor úgyis egy házban éltek majd és akkor nem számít majd hogy msn-en és telón érzelemmentes, hisz nap mint nap találkoztok :)

4. Nekem is vagy ilyen barátom aki így van a barátnőjével, mégis boldog kapcsolatuk van már több mint egy éve. Bár ennek része az is hogy általában minden nap találkoznak, így nem olyan fontos számukra a távbeszélgetés.

5. Felejtsd el, hogy a gépét jobban szereti mint téged, ez egyszerűen nincs így! (Bár akkor már gond lehet, ha amikor élőben találkoztok sem tud elszakadni a gépétől és játszik rajta, de amit írásodból leszűrtem, ez nem így van. Ha mégis, orvosra van szüksége!)

6. Remélem összejösztök :)

7. Pontozz fel :D


15/f

2010. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:)

köszi(:

2010. aug. 28. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy ne feküdj le vele, és ne szo*pd le!

Mondjuk 2 évig...aztán kiderül mennyire hősszerelmes a kockagyerek.

2010. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!