Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ti azt szeretitek ha...

Fiuk, ti azt szeretitek ha megölel egy lány?

Figyelt kérdés
És szeretitek a lányok fenekét fogdosni? Ezt a lany hagyni szokta általában? Mit szerettek, hogy viselkedjen a lány? Az jo ha zavarban van? Vagy legyen merész? Milyen laányok tetszenek az átlagnak? És mit szerettek vele csinálni? (ezt ne értsétek félre) Nos? :)

2013. aug. 19. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, csak szeretném. :P
2013. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy oktatófilmet Roccótól: azt szeretjük csinálni.
2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt mindenki szereti ^^

Bocsi hogy lànyként írtam :))

2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ha megölel egy lány és igen a fenekét is szeretem fogdosni. :D :) Nekem tetszik ha egy kicsit zavarban van, de az se baj ha merész. :D Nekem a babaarcúak tetszenek :) 18/F
2013. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelmem bármit megengedne nekem. én szeretem pl. a haját simogatni, a fenekét, combját fogdosni, meg úgy általában mindenét simogatni. meg az is tetszik ha ő csinálja velem, de ő nem nagyon szokta, inkább odaadja magát nekem, hogy ölelgessem, simogassam kedvemre.
2013. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:D

Szeretek ölelni :)

Főleg olyan lányt aki bejön vagy akibe szerelmes vagyok. :)

A fogdosás csak akkor az én műfajom ha már összemelegedtünk. :)

2013. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel az ölelés boldogsághormonokat generál, igen; szeretem, ha megölel egy lány. A fenekét pedig csak otthon, vagy olyan esetben szoktam fogdosni, ha nem látja más.


Az jó, ha zavarban van, de a merészséget sem vetem meg. Az átlagnak pedig nem lehet tudni, hogy milyen lányok tetszenek.


Mit szeretek vele csinálni? Igazából bármit. Játszani (kártyajáték, röplabda, billiárd, akármi), sétálni, sportolni, kirándulni, bármit...

2013. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Én a háta közepét szoktam fogni, lejjebb nem megyek.

14/f

2013. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!