Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így még tényleg lehet csajozni?

Így még tényleg lehet csajozni?

Figyelt kérdés

A minap olvastam itt az oldalon, hogy abszolult nem elavult dolog, ha szimplán odamész ismeretlen lányokhoz, bemutatkozol, megkérdezed leülhetsz-e melléjük, vagy szeretnének e beszélgetni, esetleg táncolni.

Szkeptikusan fogadtam eléggé a dolgokat, hiszen, szórakozó helyeken nem egészen ezt vettem észre. Én nem probaltam így csajozni még, és nemtudom megérné e.

Az átlag stratégiám a tánctéren odatáncolos, meg ilyesmi stílus, és ha bejövöka csajnak, mehet a dance.


De most ez az oldala érdekel. Lehet-e így csajozni sikeresen.

Átlagos pasi vagyok, nem vagyok gazdag, nincs kocsim sem, sőt 50 es bicepszem se.


Szóval ez járható út lehet, vagy beégek a csajoknál csak


22/F



2013. aug. 19. 18:49
 1/8 anonim válasza:
szerintem a "szia szeretnél táncolni?" bejön a lányoknak,már ha nem a pénzre hajtósak közül valók,mert nekik a kocsid típusa jön be,de sztm a normális csajok szeretik az ilyet:)
2013. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
pesze, lehet, ha nem vagy túl nyomulós :)
2013. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nemmmszoktam. sőt.

inkabb oylan vagyok, ohgy ha a csja pillantása nem érdeklődő felém akkor inkbb visszakozok sokszor...

pl jahhj neharagudj összekevertelek valakivel, és olajralépek...:/

2013. aug. 19. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha a pasi tökös, és odajön. :D Még ha nem is az esetem, akkor is elkezdenék vele beszélgetni, ha már vette a fáradtságot, és odajött. :)
2013. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

több ilyen csaj kéne mitn te 81 es :D


amugy az simán jó ugy, ha azzal emgyek oda, hogy sziasztok, vankedvetek beszelgetni? vagy mindenképp témával kellene odaálítsak?

2013. aug. 19. 19:22
 6/8 anonim válasza:
szerintem megéri megpróbálni :) Mármint az jó pontnak számít ha odamész egy lányhoz és a tudtára adod ilyen formán, hogy szeretnél vele ismerkedni. Ez olyan "oldschool", de aranyos verzió... nálam beválna :)
2013. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg mit mondasz, hanem hogy nézel ki. Az átlagos pasi vagyok duma már rosszul kezdődik, a csajok helyes srácokat keresnek (nem csak diszkóban).
2013. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"megjött apuci!" szerintem indíts ezzel :'D


amúgymeg szerintem ez akkor működik ha jóképű vagy, és abban az esetben ha odamész 1 lányhoz és neki mondod hogy szeretnéd megismerni. az már fényezi az egóját, hogy csak őt akarod és szépnek tartod (főleg ha többen vannak és mondjuk látja, hogy a 3 barátnője közül őt választottad). én ezt tartom elképzelhetőnek, viszont azt hogy odamész, hogy van e kedve táncolni sztem az nem a mai világ. viszont azon se lepődnék meg ha az ilyen akciók nagy része kudarc lenne, tudva azt, hogy a mai lányok kb 70%-a milyen flegmán és nagyképűen tud viselkedni, de hátha kifogsz valami kedves csajt :)

2013. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!