Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok csajozni...

Miért nem tudok csajozni itthon, míg távoli helyeken igen?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges az, hogy a tőlem távol élő lányoknál sokkal nagyobb sikerem van?

Részletesen ecsetelem a helyzetet:

Ha táborba, tantárgyversenyre vagy kirándulásra megyek egy távoli helyre, faluba, vagy városba, ott mindig sikeresen ismerkedem lányokkal. "Jóképűnek" tartanak, helyesnek és okosnak, szerintem, ha lennénk távol egymástól, még járnának is velem. Több lánnyal smároltam már táborban, kirándulásokon. Ha neten ismerkedem, szintén tetszem a lányoknak.

De a helyen, ahol élek, egyszerűen minden más. Már több csajnál is próbálkoztam a környéken, de mindig visszautasítanak. Azzal a szöveggel jönnek, hogy "tanuljak meg udvarolni", vagy "bocs, de nem még ha jobban megismerlek sem" , "még évek múlva sem". Pedig én ugyanazt csinálom, mintha teljesen idegen csajoknál próbálkoznék: önmagamat adom. A haverjaimnak többnyire mind megy a csajozás itthon is. Most akkor rajtam ül átok, vagy az itteni lányokkal van valami baj? Közrejátszik az, hogy egy viszonylag kis községben élünk, ahol mindenki ismeri egymást? Esetleg valami rosszindulatú pletyka keringhet rólam? Pedig nem nagyon lenne rá alap. A lányokkal rendes vagyok, a fiúk közt is a "népszerűbbek" közé tartozom. Csak a lányok szempontjából nem...

Gondolkodtam azon, hogy esetleg valami távoli városba menjek majd gimibe, hátha ott szintén jó esélyeim lesznek... Csak hát nem nagyon szeretnék bentlakásban lenni 4 évet... De ha az a tét, hogy lesz-e valaha barátnőm, akkor sajnos be kell vállalnom. Hacsak nem találok erre valami ésszerű megoldást.

Normális válaszokat szeretnék!

14/F



2013. aug. 13. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Fú, nálam is pontosan ez van, ha gondolod írj privit és dumálgathatunk. :D

Amúgy meg nálam is elég sok mindenki ismeri a város lakóit, engem meg nyomi, félénk, csendes fiúnak ismernek a legtöbben, míg akik nem ismernek, nem tudják milyen vagyok előttük könnyen mutatom meg,hogy milyen szenvedélyes, szeretgetős fiú vagyok.

2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A probléma oka egyszerű.

Ismernek..

Az egész életedet végig kísérhette mindenki és volt valami a múltadban ami nem válik előnyödre....

2013. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!