Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért mindig ennyire...

A csajok miért mindig ennyire bunkóznak a fiúkkal? Miért jo ez nekik?

Figyelt kérdés

Bármenyire akarsz kedves lenni vele már egyből bunkózik. Odamész hozzájuk, felteszel 1 kérdést, de még meg sem várják, hogy pontosan mit akarsz. már azonnal vagy kiröhögnek, vagy valami bunkón beszolnak. Csajok ti miért vagytok ilyenek minden pasival?

jó nem vagyok egy nagydarab kidolgozott izmú kondis, de atól még szóba állhatnátok átlagosabb testalkatú pasikkal is.

ha meg nem vagy kigyúrva, akkor meg csak úgy tudc bejönni egy csajnak ha ilyen kis páwa gyerek vagy.. -.-

mi bajotok van az értelmesebb átlagos kinézetü pasikkal?



2013. aug. 19. 02:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
jó mert telefonról írok és félre ment de most nem ez már a lényeg!
2013. aug. 19. 02:59
 22/28 anonim ***** válasza:
Na, akkor mi a lényeg? Nem látom, hogy sokkal előrébb lennénk.
2013. aug. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
az egyselytű az tollal leírva is egysejtű.
2013. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem,hogy ha bunkók veled,akkor te ezt miért nyeled be?

az ilyeneknek nyugodtan visszaszólhatnál valami frappánsat,vagy te is kinevethetnéd ugyanúgy.

azért viselkednek veled így,mert te valószínűleg úgy kezeled ,úgy beszélsz hozzájuk,mint valami királynőhöz.


én pl így ismertem meg a bnőm.

mentem fel egyik ismerősömhöz lépcsőn,nyomkodtam a telefonom és nekimentem a csajnak,aki meg jött le.

mondtam neki bocsánat.

erre ő-te soha nem nézel a lábad elé ember?

én meg elröhögtem magam-nézd csak,valaki elveszítette a seprűjét,azért gyalogol.

aztán volt még pár kölcsönös sértés ami után megtört és elkezdett nevetni a vissza szólásaimon és mivel egy házban lakott az ismerősömmel,látásból ismerték is egymást,ő is feljött velem.


amúgy ez a bunkózás egy ilyen akaratlan teszt a nőknél,hogy megtörsz-e,és aláveted-e magad az akaratnak,tudnak-e téged irányítani,elveszted-e a kontrollt.

ha bármelyikre igen a válasz,akkor kb buktad a nőt.


ha meg zavar a csoffadt tested,akkor edz és kajálj rendesen,ezt a kedvesség f-asz-ságot meg nagyon gyorsan felejtsd el,legalábbis az elején és érdemtelenül semmiképpen ne osztogasd nőknek.

2013. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

azt hogy nem értem hogy miért bunkók velem fojton a csajok amikor semmi okuk nincs rá hogy például amikor oda megyek hozzájuk akkor kiröhögjenek

és bele sem gondolnak hogy nekik az hogyan esne hogy leszolják öket ha meg véletlenül egy pasi leszolja őket akkor meg egyből az a pasi egy bunkó és ezért az összes pasi bunkó már egyből

közbe meg ha tök normálisan mennél már oda akkor is elküldneek

2013. aug. 19. 03:05
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, bár értelme ennek se volt több.


Nem pontosan értem, hogy te ezt az "ismerkedés" dolgot hogyan is képzeled el, de abban biztos vagyok, hogy hasonló stílusban adod magad elő. A külsőddel sem vagy megelégedve elmondásod szerint. Szóval, pontosan mi is az, ami miatt a lányoknak kellenél? Komolyan, csak érdekelne.


Nem a középkorban vagyunk, hogy szerezz magadnak egy nőt, akit hazaviszel és ő a tiéd lesz és megverheted, ha épp rossz kedved van. Bár nem tudom hol ismerkedsz, de valószínűleg van nálad rengeteg jobb férfi. Amíg van kínálat, addig miért ne küldhetnének el? Ha tök normálisan mész oda, még nem biztos, hogy az a BIZONYOS nő is normális, de ez ellen tenni sem tudsz.


Konklúzió: Ha nem kellesz a nőknek, akkor változtass, vagy törődj bele, hogy lesz rengeteg közülük, aki bizony el fog küldeni.

2013. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Keress nőket. A csajokat meg hanyagold...
2013. aug. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
mert a nők 97% -a kurrrva beképzelt és csak a pénz érdekli meg a baromságok szellemileg vissza maradottak hát ezért legalábbis magyarországon külföldön több a normális jobban vannak nevelve mert nem kell mind 2 szülőnek halálra dolgoznia magát hogy legyen áram és legalább az 1 ik szülő mindig tud foglalkozni a gyerekével és nevelik ellentétben itt
2013. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!