Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért mindig ennyire...

A csajok miért mindig ennyire bunkóznak a fiúkkal? Miért jo ez nekik?

Figyelt kérdés

Bármenyire akarsz kedves lenni vele már egyből bunkózik. Odamész hozzájuk, felteszel 1 kérdést, de még meg sem várják, hogy pontosan mit akarsz. már azonnal vagy kiröhögnek, vagy valami bunkón beszolnak. Csajok ti miért vagytok ilyenek minden pasival?

jó nem vagyok egy nagydarab kidolgozott izmú kondis, de atól még szóba állhatnátok átlagosabb testalkatú pasikkal is.

ha meg nem vagy kigyúrva, akkor meg csak úgy tudc bejönni egy csajnak ha ilyen kis páwa gyerek vagy.. -.-

mi bajotok van az értelmesebb átlagos kinézetü pasikkal?



2013. aug. 19. 02:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

értelmesebb?


tudc?

2013. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Az a bajuk velük, hogy itt rinyálsz.
2013. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
jó elirtam de most ne abba kössél már bele.. nem kötekedésből tettem fel a kérdést
2013. aug. 19. 02:10
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Amit írtál, az mondjuk úgy a 'top' (már akinek az a top) kinézetű plázacicákra igaz. Neked is esetleg átlagosabb csajokkal kéne kezdened, és akkor nem röhögnének ki.
2013. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért hiszik azt a hozzád hasonló "férfiak", hogy aki nem izmos, az már rögtön értelmes lesz?
2013. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Eléggé érdekes lányokat ismersz a leírtak alapján...Nem ilyenek a csajok többéségében. Te fogod ki a hülyéket!:)
2013. aug. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Most miért kell mindig általánosítani ?? Én például egyáltalán nem vagyok ilyen peig nem vagyok csúnya.
2013. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
#5-el értek egyet... És nem vagyok kigyúrva.
2013. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

4 tisztába vagyok azzal hogy nem vagyok egy nagy szám kinézetre és nem is a nagymenö plázacicákhoz szoktam odameni de mégis kinevetnek amikor beszélek velük pedig semmi okuk nem lenne rá. meg akkor is rögtön kezdödik a bunkózás.


5 azért mert nem vagyok egy egyagyselytű kondis még nem vagyok buta -.-

2013. aug. 19. 02:14
 10/28 anonim ***** válasza:
Pontosan most bizonyítottad be, hogy mennyire vagy buta. Tényleg azt hiszed, hogy az az ember aki eljár konditerembe az csak azért csinálja, mert máshoz nincs agya? Helyedben a siránkozás helyett inkább gondolkoznék egy picit.
2013. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!