Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok miért mindig ennyire...

A csajok miért mindig ennyire bunkóznak a fiúkkal? Miért jo ez nekik?

Figyelt kérdés

Bármenyire akarsz kedves lenni vele már egyből bunkózik. Odamész hozzájuk, felteszel 1 kérdést, de még meg sem várják, hogy pontosan mit akarsz. már azonnal vagy kiröhögnek, vagy valami bunkón beszolnak. Csajok ti miért vagytok ilyenek minden pasival?

jó nem vagyok egy nagydarab kidolgozott izmú kondis, de atól még szóba állhatnátok átlagosabb testalkatú pasikkal is.

ha meg nem vagy kigyúrva, akkor meg csak úgy tudc bejönni egy csajnak ha ilyen kis páwa gyerek vagy.. -.-

mi bajotok van az értelmesebb átlagos kinézetü pasikkal?



2013. aug. 19. 02:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
*agysejtű
2013. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%
Én olyan pasit szeretek, aki velem is bunkó tud lenni. Az értelmes fiúk olyan uncsik, hogy nem bírok velük együtt lenni. Viszont akik, igazi tahók azoktól kész vagyok :$
2013. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
nem de amikor izmosak és azt hiszik hogy ezért már az övéjük az egézs világ mert akkor az összes csaj egyböl már velük akar lenni és már az sem számít hogy ha bunkók meg buták
2013. aug. 19. 02:20
 14/28 anonim ***** válasza:

"övéjük"

Te nagyon műveletnek látszol, valóban.

2013. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

És ezzel mi a probléma? Megdolgoztak érte. Ha a nők hagyják nekik, hogy ezt meg is tegyék, az sem az ő hibájuk. Ostoba sztereotípiákkal bárki tud dobálózni, de ettől még nem vagyunk előrébb. Sok ismerősöm van aki konditerembe jár és furcsa, de nem kokszol, nem is annyi agya van, mint egy marék földnek, csupán mint sportember ér el eredményt és tudatosan él.


Viszont, ha szerinted tényleg csak ennyire van szükség a sikerhez, akkor menj le szépen és gyúrd ki magad. Mi tart vissza attól, hogy jól nézz ki és megkapj bármilyen nőt? Egyébként meg, hogy stílszerű legyek azt mondanám, inkább a szellemi fejlődésedre koncentrálj, hidd el sok mindent tudnál még javítani.

2013. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Most írhatnám, hogy nem minden kondis hülye, hiszen elég sok ügyvédet, orvost és mérnököt ismertem meg az edzés alatt, de úgy érzem kár a gőzért.


Nézd, valami nincs rendben a stílusoddal, hiszen nem csak a lányok, de a férfiak többsége is bunkón reagált pl. erre a kérdésedre is.


A kérdés miért? Azért mert 'bicska-nyitogató' általánosításokat tartalmaz maga a kérdés és a válaszaid is, amelyekből sugárzik valamiféle kisebbségi komplexus és világgyűlölet.


Ha csaj lennék, valószínű én is a második mondatod után hajtanálak el a vérbe. Változtass valamin, ha csajozni akarsz, mert így nem fog menni.

2013. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
egyszer egy debreceni plázacica bunkózott velem, konkrétan kigúnyolt elég szarul esett, azóta nem is szólítotam le egy lányt sem
2013. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
persze,mindig mi csajok a hulye bunkok veletlenul sem,ti fiuk aaa dehogy hogyan..:D
2013. aug. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
igen mert te azt mondod hogy a férfiak bunkók meg a férfiak válogatnak mert te utolsó te nem válogatol? te is simán bunkó vagy azokkal a pasikkal akik neked nem tetcenek oktaalnul és kikérem magamnak még egy lányal sem voltam bunkó! és még én általánosítok mindig ezt általánosítjátok hogy a férfiak bunküznak
2013. aug. 19. 02:56
 20/28 anonim ***** válasza:

"válogatol" "egyagyselytű"

Te olyan művelt vagy, mint egy ásónyom.

2013. aug. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!