Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim! Mi a véleményete...

Férfitársaim! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja van egy új kolleganőm (27 éves, én 32), akivel nem vagyunk közvetlen munkatársak, de hetente kb, 2szer találkozunk. Nekem nagyon tetszik, mert olyan kis csinos, de viszont nagyon visszafogott. Nem tudom, hogy ez félénkség vagy beképzeltség. Próbáltam vele kapcsolatba kerülni, de ő mindig olyan visszafogott, csendes, kissé talán hideg is. Nem lehet, hogy csak zavarban van.

Amúgy sosem volt még ilyen gondom. Nekem nagyon tetszik.


2013. aug. 16. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neki nem tetszel. Ez van, így jártál.
2013. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes és intelligens nő nem kezd melóhelyen senkivel.
2013. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz még, esetleg hívd el munka után egy italra.
2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy van pasija, de ezt gyorsan kiderítheted.

Ha összefutsz vele, próbáld rábeszélni hogy ebédeljetek együtt vagy közösen menjetek kávézni, büfézni. Nem kell kertelni, simán megmondhatod neki, hogy azért hívod, mert tetszik neked. Ha van pasija akkor, azt fogja mondani, hogy bocs de már foglalt, ha meg nincs akkor vagy habozni fog (ez esetben később még fűzhető) vagy igent fog mondani.


36F

2013. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Munkaidőn kívül próbálkozz.
2013. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!