Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 körüli fiúk! Mi a véleménye...

16 körüli fiúk! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ti mind a modell kinézetű, vékony csajokra buktok, vagy a vékony, de nem túlságosan lányok is bejönnek nektek? 16/L :)
2013. aug. 9. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam annyi az alapfeltétel h ne legyen magasabb nálam, átlagos, vagy annál szebb legyen.
2013. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem vele van a gond, amikor elolvastam a leírást de kiderült, hogy a hiba az ön készülékében van.
2013. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
velem*
2013. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted a kérdésed II.részét? :)
2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

külsőre nem szeretem az olyat aki ilyen hihetetlen vékony... a magas lányokat kifejezetten szeretem bár én sajnos nem vagyok az a magas típus :D de az a jó ha nem vasággyal 20 kiló az illető meg persze az alap szubjektív "szép" jelző :D

16/f

2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csakis az 50 kilós,D-s kosarat hordó,narancsbőr nélküli lányok az eseteim.
2013. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó, bocsi, most olvastam vissza,hogy milyen értelmetlenül írtam ki... Na szóval, úgy értettem,hogy azok a lányok is bejönnek-e nektek, akik vékonyak, de nem túlságosan... Bocsi, a fogalmazásért megint :)
2013. aug. 9. 23:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Mért kell általánosítani?!

Én pl. Nem bukom az anorexiás lányokra. Nem arra "buknak" a 16 körüli fiúk,hogyha egy csaj vékony vagy éppen kövér. A nagy,formás mell és a formás fenék az amire "buknak" de nem csak a 16 éves fiúk,hanem a rengeteg férfi is.

Viszont lehet szeretjük ezeket egy lányon/nőn,de nem emiatt szeretünk beléjük.

16F

2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyen alakja persze nem kell hogy tökéletes legyen mivel még nőni fog.
2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mekkora vagy és hány kg ha megkérdezhetem?
2013. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!