Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan srácok, akiket...

Vannak olyan srácok, akiket érdekelnek a művészi hajlamú lányok?

Figyelt kérdés

Gondolom elég idétlen kérdés, de sajnos a rajzolás megszállottja vagyok. Szeretem a művészet történelmet és a környezetem szerint az átlagostól eléggé eltérő gondolkodásmódom és viselkedési stílusom van (pl.: sétálunk, beszélgetünk, én meg hirtelen megállok, kezemmel őket is megállítva és felmutatok az égre egy felhőre, hogy az most egy trombitáló elefántot, vagy egy vázát lenyelő kígyót ábrázol-e.)

Tudom, kicsit műnek hangzik, de már kezdek leszokni arról, hogy másokat is bevonjak a hirtelen, agyamon átfutó gondolatokba, (meg egyébként nem tartom magam annyira "művészi hajlamúnak", csupán nem találtam jobban odaillő szót) mégis kíváncsi vagyok vannak-e hozzám hasonló, valamilyen művészeti ágat már-már megszállottan végző "művészi hajlamú" fiúk/férfiak.

16/L



2013. aug. 15. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem is sokan elég furának tartanak, akik nem ismernek. Én értékelnék egy ilyen lányt, az biztos :) Én a zenéért vagyok nagyon oda, bár játszani sajnos nem tudom olyan profin. 17/f
2013. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A művészetis sulik dugig vannak ilyenekkel. Meg ennél cifrábbakkal, nincs ebben semmi extra a maga helyén
2013. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Igen, vannak. Én például írok, de valami eszméletlen megszállottsággal. :) Képes vagyok tíz órát is folyamatosan írni a nélkül, hogy észrevenném, na meg a másik nagy szenvedély az (animáció, textúrázás, modellezés) amibe szintén ennyire bele tudok mélyedni. Amikor kitalál, valamit az ember és életre akarja kelteni, akkor teljesen el tud veszni az időben, csak annyit vesz észre, hogy amikor leült nyugaton volt a nap és mikor kimegy egy pohár vízért, mert mondjuk elakadt, már keleten van. :) Ezen kívül imádok filózni és spontán dolgokat csinálni (+sose tervezek előre, mert az úgy izgalmasabb). Nemrég mondjuk elkísértem egy haveromat haza. Amikor bement a lakásba fogalmam sem volt hol vagyok, ezért úgy döntöttem, hogy bemegyek mindenféle mellékutcákba, hogy még jobban eltévedjek, és mikor már elképzelésem se volt arról hol a frászban lehetek elindultam gyalog haza. hát kb. 3,5-4 óra alatt meg is tettem azt a 18km es távot. :)

Szóval igen, vannak. Sőt még betegebbek is, mint én. :D

(A művészet történelem tényleg érdekes, de szerintem inkább csak az építészet része.)


17f

2013. aug. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én rajzolok,írok,folyton jár az agyam.azt mondják h elég érett vagyok a koromhoz képest,és ezt néha én is így érzem.ezért is kedvelem az olyan embereket,akik sokoldalúak,érdekesek és meglátják az apróbb dolgokban a szépet.kár h nincs több olyan lány mint te :/

16/F

2013. aug. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Rám azt szokták mondani, hogy olyan vagyok mint egy gyerek. :D (részben még az is vagyok)Észreveszek apróbb részleteket, amikről eszembe jut egy-egy kérdés és azt fel is teszem. Érdekel a világ, én is belefonom az agyamon átfutó gondolatokba az ismerőseim. Néha idegesíti is már őket, de megszokták már tőlem. :) Gondolom én is valami művészi hajlamú gyerek lennék, vagy ki tudja. Rajzolgatni szoktam és olyan úton is megyek tovább. :) 15/L
2013. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!