Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan srácok, akiket...

Vannak olyan srácok, akiket érdekelnek a művészi hajlamú lányok?

Figyelt kérdés

Gondolom elég idétlen kérdés, de sajnos a rajzolás megszállottja vagyok. Szeretem a művészet történelmet és a környezetem szerint az átlagostól eléggé eltérő gondolkodásmódom és viselkedési stílusom van (pl.: sétálunk, beszélgetünk, én meg hirtelen megállok, kezemmel őket is megállítva és felmutatok az égre egy felhőre, hogy az most egy trombitáló elefántot, vagy egy vázát lenyelő kígyót ábrázol-e.)

Tudom, kicsit műnek hangzik, de már kezdek leszokni arról, hogy másokat is bevonjak a hirtelen, agyamon átfutó gondolatokba, (meg egyébként nem tartom magam annyira "művészi hajlamúnak", csupán nem találtam jobban odaillő szót) mégis kíváncsi vagyok vannak-e hozzám hasonló, valamilyen művészeti ágat már-már megszállottan végző "művészi hajlamú" fiúk/férfiak.

16/L



2013. aug. 15. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök jó fej lehetsz:)) 16/f
2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Művészléleknek nem nevezném magam, de a felhős dolog pl. nem idegen :D Egy átlagosnál mélyebb melankolikus beütésem van.
2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Naggyon menő
2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én meg néha megállok vizsgálodni egy-egy sziklaképződmény, növény, épületek mellett, szal szerintem ez nem zárja ki egymást. Jó az ha figyelsz a környezetedre ami mindig körülvesz, tehát nincs baj veled és pl még simába elis lehet dumálni vele.


22/F

2013. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én kicsit vagyok művészetre hajló, de jól hangzik 18/F
2013. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Teljesen ugyanez vagyok, mint a kérdező, csak én hasonlóképpen mindig a megfelelő fotótémát szúrom ki, mert én meg imádok fotózni:) A felhős dolog itt is megvan:D

15/L

2013. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én táncolok és hangszeren is játszom,szóval bennem is van művészi hajlam valamennyi.

Nekem például tetszene egy ilyen lány.

17/F

2013. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy nem vagyok egyedül, még a felhős témával sem :)
2013. aug. 15. 23:20
 9/15 anonim ***** válasza:
hát.. én valami olyasmi vagyok :D környezetemben sokan mondják hogy művészlélek vagyok... meg faterom szobrász szóval volt is kitől örökölnöm :D
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, 16/F ez lemaradt :D
2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!