Lányok, Metroszexuális pávák vagy igazi férfik?
Tényleg a legtöbb lánynak az ilyen vasalt hajú borotvált köcsögök jönnek be? Miért nem a rövid hajú/kopasz izmosabb(szőrösebb) férfik?
Emiatt lesz a legtöbb hím -> hímringyó. Miért kell elferdíteni a világot?
De nem is az erejükről. :D A top sportolók meg nem az eszükről. :)
Különben mindkét csoportban akadnak helyesek is, vagy olyan aki helyes volt míg fejbe nem rúgták párszor (fociban).
Ez a szőrösséggel szerintem épphogy egy mondvacsinált probléma. A nők szőrtelensége alig néhány évvel előbb jött divatba, előtte ők is szőrös lábbal, hónaljjal mászkáltak. Ahova odanőtt, többnyire ott is maradt. Épp a mai társadalom egyik irányzata a nemek jellemzőit szélsőségesen eltúlozni, tehát a nőknek azt sugallni, hogy teljesen csupaszok legyenek, mint egy 6 éves kislány, a pasi meg akkor férfi, ha tán még a hátán is szőr nő.
Ezzel együtt az emberiség általánosságban valamiért egyre szőrtelenebb lesz. Legalábbis a tudósok szerint.
Ez a helyzet különben más jellemzőkkel is. Ma egyrészt a közelítés, az uniszex, másrészt a szélsőség, a távolodás érvényesül. Ez a távolodás pedig jobban kiélezi a nemek általános jellemzőit, mint régen történt.
Tehát a nő legyen egy darázsderekú, hatalmas mellű, díszelgő plázacica, 40 kilóval.
A férfi egy hatalmas, kigyúrt, kopasz, szőrös izompacsirta.
Érdekes ezt a két csoportot egymás mellett látni. A sok uniszexet, meg ezeket.
Mi?!
Én azt látom, h a nőknek férfi kell. Izmos vagyok, magas, igényesen öltözködöm, sosem volt baj azzal, h találjak egy lányt magam mellé.
A butaságuk talán csak lustaság. Nem sok észre van szükség szépfiúként.
Az izmosság meg már nem divat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!