Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ebből mi lehet?

Szerintetek ebből mi lehet?

Figyelt kérdés
Megismertem bátyám picit szolidabb esküvőjén egy lányt, aki 29 éves (én 24) látszik is hogy talán érettebb nálam, de nagyon aranyos, picit táncolni is felkértem, aztán beszélgettünk, mielőtt elváltunk, megkérdeztem a jövőben akarna e dumálni, azt mondja nincs ellenére beszélgetni, meg megtudtam nincs barátja, bár nem úgy tűnt mintha repesne az örömtől, hogy vettem a bátorságot és megkérdeztem, de meglepődöttséget azért éreztem rajta, meg egy kis hezitálást, viszont negatív választ nem kaptam tőle semmire. Érzem én is, hogy érettebb nálam, meg van normális munkája, valszeg önállóbb is mint én.. Szóval én bejelölöm őt face-n, ebben maradtunk, mondjuk nem tudom ebből mi lehet még... szerintetek?

2013. aug. 11. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerek
2013. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
szerintem bármi, akár még gyerek is :D
2013. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akart megbántani. De kitudja.
2013. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha eáömlik a biza mezökre a csoki akkor Chockapic lehet :D
2013. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semmi :)
2013. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En szerintem ebbol nem lesz semmi.. :(

De azert szurkolok:)

2013. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót olyan embernek tűnsz aki elfogult magával szemben.Attól ,hogy nem látszott rajta lehet nagyon örült neked ;) szerintem próbálkozz de mondom én ezt 0 élettapasztalattal
2013. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcs a jogobellában.
2013. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vágsz bele és erőlteted meg magad érte, akkor semmi. Ne csináld már, hogy itt vársz választ többségében tizenéves srácoktól egy érett kapcsolathoz. Légy bátor és legalább próbáld meg.
2013. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösebben érdekelnéd.
2013. aug. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!