Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hátráljak ki ebből,...

Hogyan hátráljak ki ebből, anélkül hogy megtudná mivan?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az utóbbi időben egy projekten dolgozni egy sráccal online. Eleinte csak a munkáról szólt az egész, de a napok során ismerkedés lett belőle. Elég jó barátokká váltunk, és itt kezdődtek el a problémák. Azt tudni kell, hogy 2 külön országban lakunk tehát, én részemről legalábbis, egy kapcsolat teljes mértékben kizárt lenne, még akkor is ha a szívem tépném ki érte akkor sem kezdenék vele a távolság miatt. Ismerkedés kezdete óta pár nappal később elkezdett becézgetni, (pl. hercegnő) eleinte kicsit húztam érte a szám majd úgy gondoltam biztos másnak is ilyeneket mond. Kicsit intimebb dolgokat is meséltünk egymásról, a belső énünkról stb. de tegnap úgy érzem eléggé elfajult ez az egész. Elkezdtünk flörtölni, és arról beszéltünk hogy mit tennénk most éppen egymással. Gondolhatjátok mik jöttek ki ebből. én részemről úgy érzem, hogy ezzel kicsit túl messzire mentünk és már kezdek belehabarodni, de ebből minnél előbb ki akarok mászni! Nagyon fontos partner a projektemben, és nem akarom elveszíteni azzal hogy nem bírok magammal. Hogyan tudnék ebből kihátrálni? Olyan nehéz "nem írni neki". De muszáj leszek ezt tenni. Van esetleg valakinek egyéb ötlete még?

2013. aug. 2. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:

csak mondd meg, hogy a távolság miatt nem szeretnél vele kapcsolatot, így maradjatok inkább szakmai úton

biztos meg fogja érteni, hiszen teljesen jogos érv

2013. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólj rá, hogy foglalkozzatok a munkával mert nem lesz kész. Interneten át csak akkor tud flörtölni ha adod alá a lovat.
2013. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell érzelmekről, kapcsolatról mondani, ezzel már túlmenne a viccelődésen. Csak viccelődtek.
2013. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hasonlóban vagyok, csak nálunk nincs projekt, úgyhogy én egyszerűen megoldhatnám azzal, hogy nem írok neki. És összeszorítom a fogaimat, hogy ki is bírjam. Neked azt javaslom, mondd neki, hogy amíg együtt dolgoztok, addig koncentráljatok a munkára, majd utána meglátjátok, mi lesz. Nem akarod megbántani, hitegetni, de most elsősorban a projekt az első. Még nem tudhatod, lehet a munka végére Te gondolod meg magad.
2013. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zárd be az ablakot, és nyiss egy újat! :D
2013. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem kell szólni ill csinálni semmit, csak a szakmai rész vagyis a munkáéról dumálsz vele, megtartod a távolságot, tehát a kétértelműre semmire nem reagálsz, meg fogja érteni

igaz így borzasztó unalmas, száraz lesz a beszéd, de bírd ki

2013. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha megint elkezd személyeskedni,akkor azt írod-ma nincs kedvem.

aztán ha folyamat kedvetlen vagy,akkor neki is feléled a büszkesége és nem fog puncsolni ott.

2013. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah igen.

soha ne kérdezz vissza.

ez kb a legkomolyabb érdeklődés csökkenés mutató.

2013. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az első projektünk már készen volt, és annak az eredményéről beszélgettünk, így váltott az egész ismerkedésbe stb.-be. a kövi meg még gyerek cipőben van. Másik, hogy én nem tudom ő mit érez, hogy ő is kezd-e belém szeretni vagy ez tényleg csak sima játék volt számára. A probléma nem vele van, hanem inkább velem általába mindig elszalad velem a ló ahogy most is elakar de ezt szeretném megakadályozni valahogy. Nem írni neki, az valahogy nehéz lesz, de megpróbálok keresni valamit ami eltereli a figyelmemet..
2013. aug. 2. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!