Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm összevont facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm összevont facebookot akar, de megtudná hogy megcsalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elivleg látná a beszélgetéseimet, és félek h meglátná, vagy rámír az a csaj, mikor ő van fenn, mit csináljak, most is ezzel nyúz.
2013. júl. 22. 01:25
1 2 3
 1/30 ameoland ***** válasza:
fontos kérdés mert ennek tekintetében válaszolok.hány évesek vagytok?
2013. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele, jobbat érdemel.
2013. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Úristen.. Megérdemelnéd h megtudja :D én kidobnálak a 10.-ről ;)
2013. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van ha nem akarsz lebukni: vagy megmondod a csalópartnerednek, hogy többet nem akarsz tőle semmit és nem kevered tovább a szart; vagy megmondod a csalópartnerednek mi a szitu, és hogy vigyázzon az irkálással, kitaláltok valami alternatívát, whatsapp mobilon, vagy viber.
2013. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Volt egy rosszabb időszakunk, de most a kérdés h hogy rázzam le? Vagy hogy töröljem, v mit csináljak? én 21 ő 20
2013. júl. 22. 01:28
 6/30 anonim ***** válasza:
Töröld ki a másik csajt, és archiváld az üzeneteit!
2013. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
#4 ezaz mondd neki h szedjen össze mellé még öt nőt is.
2013. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Drágám te vagy az??? MEGCSALSZ???? ezt most komolyan innen kell megtudnom??? :'( kizárt hogy más barátnő is fél2kor kérné a pasiját erre? te vagy az??? Füleki Rudolf?? komolyan... mond meg ha te vagy :'(
2013. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Töröld ki a másik csajt, és archiváld az üzeneteit!
2013. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Erika? el akartam mondani, rosszban voltunk, és volt valaki akinek kiönthettem a lelkem, aztán csak jött....
2013. júl. 22. 01:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!