Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány, akivel jártam régebben. Ma haverokkal voltunk egy helyi szórakozóhelyen, kiültünk a teraszra és ott beszélgettünk. Odajött egy pár lány, és akkor láttam, hogy ő is ott van. Először csak szemeztem vele(vagyis ránéztem és ő visszanézett). Ő odajött hozzám, meglölelt, és ezt mondta: Hisz mi barátok vagyunk, nem? Mire én: persze:D

Rágyújtott és megkérdezte, nem kérek-e. (nem vagyok cigizős,piálós de pö_cs sem:) Én mondtam, hogy nem köszi.

Bevoltak rúgva elég rendesen a csajokkal.

Na most azt tudni kell, hogy elég csúnyán szakítottunk. Ezek után miért jött oda?:D vagy csak a pia tette?


Bocsi, ha kicsit furán fogalmaztam meg. Ő 14/L, én 15/F.



2013. júl. 21. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ilyen fiatalon dohányozni a rák egye ki a tüdőjét neki meg ennyi idősen piálni megártott a sok víz
2013. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nincs teljesen túl rajtad szerintem
2013. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk a piától igen.. leginkább, amúgy meg.. hát de, pia
2013. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!