Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megtudná nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megtudná nekem valaki magyarázni?

Figyelt kérdés

Azt értem ,hogy ha két ember szerelmes egy màsba ,akkor azt mondjàk h kettõbõl 1 lesz,de az mit jelent hogy a baràtoknàl meg 1-bôl 2 lesz?

Légyszives értelmes vàlaszokat kérek!!! Pls



2013. máj. 30. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátok is nagyon hasonlóak, hasonlóan gondolkoznak, így egy lélek válik szét két emberbe. Szerelem esetén meg ugye két lélek talál egymásra, így lesznek egyek.


Aztán vagy egyetértesz ezzel, vagy nem... (én mondjuk nem, de kinek mi)

2013. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem az hogy ha mondjuk a két barát ugyanabba az emberbe szerelmes és összevesznek ezen és megszakad a barátság? ez így egy kiragadott kontextusból való. önmagában szart sem ér a magyarázat rá.
2013. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen "szép" kérdés után kicsit túlzásnak érzem a talpak szétk*rását, de sebaj... fél 1 van, én mindent megértek.
2013. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
két testben egy lélek
2013. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lelkitársak
2013. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kettőből egy lesz , akkor fúziónáltak.
2013. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincsolyan hogy -15 cm távolság két test kőzőt. tehát egy leszbelőle.
2013. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!