Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebből lehet még valami?

Ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tavaly tavasszal találkoztam egy ismersünk szülinapján pont egy asztalhoz ültünk és nagyon sokat beszélgettünk, aztán ha látott a suliban mindig köszönt, egyszer egy koncert eltt összefutottunk és megkért hogy maradjak ott. Utána jött a nyár és én kolis vagyok szóval nem sokat találkoztunk, ha meg véletlen összefutottunk akkor is csak köszönt nem jött oda hozzám. Szeptemberben viszont észrevettem hogy ha találkozunk mindig sokáig néz utánam, de aztán lett neki barátnője. Akkor megint csak köszöntünk egymásnak, de mikor szakítottak újra elkezdtünk beszélni, kérdezte tőlem, hogy hova menjen péntek este meg hasonlók, de soha nem hívott el sehova. Utoljára a szülinapomon beszéltünk, amire a barátnőim hívták el és eljött. Utána a ballagására adtam neki egy kis ajándékot, és ennyi volt. Ő jövre másik városba megy továbbtanulni. Nekem nagyon tetszik, és nemsokára lesz egy fesztivál ahol tudom hogy ő is ott lesz. Van értelme valahogy próbálkoznom nála, vagy már teljesen felesleges?
2013. júl. 4. 22:36
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy próbát megér.
2013. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!