Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék szerezni barátnő...

Xierah kérdése:

Hogyan tudnék szerezni barátnőt? 15/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ahol én lakok, a környéken kevés a velem egykorú lány, és nagyon kevés lány van... Másfél éve kondizok, a haverjaim szerint már eléggé látszik, 184 cm vagyok, mondták már azt is hogy helyes vagyok... A haverjaim szerint könnyen tudnék szerezni barátnőt, de nekem nincs önbizalmam sajnos... Idén szeptemberbe megyek városba iskolába, ahol elég sok szép lány van. És már ideje lenne szereznem barátnőt, mert szerintem ez így nagyon gáz. Tudok küldeni képet privátban, csak írjatok előtte, és írjátok le a véleményeteket ha elküldtem kérlek. Köszi előre is. :)

2013. aug. 10. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól nézel ki, akkor csak kezdeményezni kell merned a lányoknál, és sikered lesz.
2013. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
vegyél az ebayen. ott mindent lehet kapni csak sajnos skillt a lolhoz nem.
2013. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép? :-)
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy, jönnek a lányok maguktól is. De szeretik a lányok ha van önbizalma egy pasinak és nem csak magával foglalkozik. Neked csak merned kell, kezdeményezz és minden megy majd mit a karikacsapás ;)
2013. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jöhet a kép.

Őszinte leszek! :)

2013. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is jöhet!;) Amúgy szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nincs barátnőd. Ha csak azért kell Az a lány, hogy legyen valaki, akkor esélytelen. Először szeresd/tetsszen meg. Utána meg menj oda hozzá, barátkozzatok, ismerjétek meg egymást, és a többi jön spontán!;)
2013. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Milyen város? Grr :3
2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!