Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki érti a mai lányok ízlését?...

Ki érti a mai lányok ízlését? Én miért nem tetszem akkor nekik, engem miért utasítanak el, ha bepróbálkozom náluk, hogyan tudnék én is barátnőt szerezni, lehetőleg olyat, aki vonz is?

Figyelt kérdés
Nem értem, engem fikáznak a szép lányok, hogy ronda vagyok, erre mit fedeztem fel facebookon, hogy egy nem vonzó, erősen szifon szemüveges srác egy egészen vonzó, szép csajjal van együtt és a csaj őrültem rajong érte. Én meg már úgy érzem magam, ha kimegyek az utcára emberek közé, hogy egy rakás sz@r vagyok, szó szerint, egy rondaság, aki egy csajnak sem kell és hát volt is már, hogy beszólt pár csaj, hgoy mekkora orrom van meg volt, hogy csak megláttak és nevetgélni kezdtek és érdekes mód más csúnya fiúra meg még tapadnak is, akkor msot hogy is van ez?
2013. jún. 21. 21:19
 1/9 anonim válasza:
korod?
2013. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet! :)
2013. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaja, egy kép megoldaná a helyzetet.
2013. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj egyet.
2013. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+ ha ők barátok (fiú és lány), akkor nem számít a kinézet. gondolj bele, te mindent nézel rajta?
2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bírod?
2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képet ide is küldhetnél :D
2013. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet. :) egyebkent en sem ertem.. lany vagyok, de egy csomoszor eszrevettem, hogy a legszebb lanyoknak vannak a legcsunyabb pasijuk.. viszont az is megfigyelheto, hogy a helyes pasiknak is csunya baratnoik vannak.
2013. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem igaz a legszebb lányoknak van a legundorítóbb kigyúrt agyú gondolkodni nem tudó teszem a fejem barátjuk ! De lassan már a normálisak is átmennek ebbe a kategóriába
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!