Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt a pasik,...

Miért hiszik azt a pasik, hogyha durván nyomulnak már az elején, akkor a lány nem teszi őket barátzónába?

Figyelt kérdés

Én első pillantásra megállapítom valakiről, hogy számomra férfias-e vagy nem. Ha nem, akkor meg bármit csinálhat...

A barátnőim is ezt mondták és ezen nem segít a nyomulás, ha nem tetszik később sae fog.


2013. aug. 10. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mások meg azzal vagdalkoznak, hogyha elég kitartó vagy beadhatja a derekát.
2013. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a PUA ezt adja be, pedig a valóságban csak a külsőn múlik, h lesz-e belőle barátságnál több.
2013. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért dőlnek be ilyen PUA-knak? Ez olyan "hazudjunk magunknak"-dolog. Van egy ismerősöm, állandóan ráfarag ezzel... pedig lehet, hogy lenne olyan csaj, akinek bejönne ha magát adná. Nem ronda, de ezzel mindent elront.
2013. aug. 10. 10:38
 4/7 anonim válasza:
én már találkoztam olyannal h elsöre nem volt szimpatikus és még az esetem se aztám meg megkedveltem és beleszerettem
2013. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nálam az aztán megkedvelés kizárólag barátságoknál volt.

szóval amikor nem nyomult, mint a tankhajó.

2013. aug. 10. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak barátkozni akarunk a különbség csak annyi, hogy mi nem hazudunk a szemedbe.
2013. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A frász sem barátkozik olyan lánnyal akitől nem akar semmit.
2013. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!