Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Tényleg vonzó ha a lány...

Fiúk! Tényleg vonzó ha a lány mindig használ egy kicsit ugyanabból a parfümből?

Figyelt kérdés
Es felismeritek az illatát? :)
2013. aug. 10. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom attól függ, hogy milyen. Mármint a parfüm. Meg attól is, hogy mennyit. Ha úgy érzem magam mintha egy csokor virágot tuszkoltál volna le a torkomon annak általában nem szoktam örülni.
2013. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:

Hát igen, ez attól függ hogy a srácnak kellemes e az illat, nem jó hogy ha nagyon erős, mert az fordítva szokott elsülni. :D

De egyébként igen szerintem vonzó. :)

2013. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A parfüm akkor jó, ha illik a személyiségedhez. Ha karakteres, akaratos, agilis nő vagy, akkor lehet határozottabb az illat, de ha szolíd, finom, inkább NŐIES vagy, akkor lágy, "rejtélyes" illat illik. Tehát először a személyedhez szabott illat kell. Aztán ezt az öltözködésben is mutasd meg (ne legyen ellentétben az illat, a személyed, és az öltözködésed). Azután az illat akkor jó, ha egy puszi adásánál érzi a pasi, tehát csak olyan 10-15 centiről lehessen érezni. (ne akárki érezze, mert akkor a "privát" jellege elvész.)


Ha túl sok, akkor drogériának néznek, ha kevés, akkor meg "mezei lánynak", tehát van, de csak az izzadság gátló szaga "lehet". A parfümöt csak jellemes embereknek "ajánlanám", mert az csak kihangsúlyozza, hogy milyen vagy, de nem fog "karakteressé" varázsolni, ha jellemtelen vagy.


22f

2013. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még most is emlékszem a 20évvel ezelőtti első barátnőm dezodorjának illatára (lila limara vt).
2013. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!