Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a nyár. Mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár. Mindenkinek szinte van baránője/ barátja. Én már 2 éve küzdök barátzónába maradva Miért van ez? (elsősorban 13-16 éves lányok válaszát várom. )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 13 évesen volt egy 1 hónapos kapcsolatom 1 r....cal azóta valahogy már azt érzem hogy belehalok abba hogy nincs barátnőm.. és akiknek én bejövök egyáltalán nem az eseteim.. bár lehet bennem van a baj, és rossz lányoknak nyílok meg és ezáltal nincs sikerem.. azt nem mondanám hogy nincs önbizalmam de nem akarok páva meg .sz lenni.. De most van egy lány aki felém megnyílt és ő azt mondja hogy neki a komoly fiuk jönnek be.. ez nem tudom mit takarhat de ő azt érti ez alatt hogy olyan mint Colin Firth. Meg aki tetszik nekem ő benne az a probléma hogy az anyja házi őrizetben tartja.. És emiatt ritkán találkozunk.. Amúgy én olyan embernek tartom magam aki szeret másokkal vidulni ugyanakkor még nem mondtam el senkinek se a titkát és nem is éltem vissza vele. Én 15 éves vagyok (köszi hogy elolvastad ezt a monológot )

2013. jún. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy a komoly = egy színésszel, annak fogalma sincs mit jelent a szó. Ráadásul 15 évesen nem kell ekkora világfájdalmat átélni, mert nincs barátnőd. Próbálkozz és egyszer összejön.
2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 janiskaa2 ***** válasza:
1. ne legyél ronda
2013. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 janiskaa2 ***** válasza:
2013. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor "halj bele" a világfájdalomba,amikor majd 30 évesen is ezt írod.
2013. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kuldj uzit és képet :) 14L
2013. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok fiúnak van barátnője, de nem mindenkinek:)

én mindjárt 14 vagyok, nekem sincs barátom, és a tőlem pár évvel idősebb fiú ismerőseimnek sincs barátnője:) ez nem baj!!!! még ráérsz:))

2013. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attol hogy mindenkinek van baratnoje, meg neked nem kell hogy legyen. Egyszer ugyis megfogod talalni :)
2013. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!