Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a kérdés elsősorban fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés elsősorban fiúknak szól! Mit bírtok nagyon egy lányban? Mi kell ahhoz, hogy lenyűgözzön?

Figyelt kérdés
Inkább fiúk válaszát várom, hiszen igazából róluk szól a kérdés, de lányok véleményét is várom, akik tapasztalták, hogy mit szeret a barátjuk/kiszemeltjük. Nagyon kíváncsi vagyok, úgyhogy várom a véleményeket! :) És normálisakat, ha kérhetem! :D

2013. jún. 24. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia, megbízhatóság, és legyen tartása, ja és legyen őszinte.
2013. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

legyen aranyos kedves, megértő ,önzetlen , viszonyozza amit érzek iránta,tudjon főzni, legyen hűséges,

kb ennyi :D

2013. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
meg amit az első már lesírt..
2013. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Világnézet, kisugárzás, minimum 4/10-es külső.
2013. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Legyen aranyos és nőies ez a 2 legfontosabb tulajdonság szerintem. Aztán az se baj ha nem idióta és rendesen lehet vele beszélgetni sokmindenről.(most nem a focira gondolok ;) )
2013. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azért jó tudni, hogy vannak rendes és tisztességes srácok még a világon, akiket a belső értékek is érdekelnek, hacsak egy kicsit is. :)
2013. jún. 24. 15:34
 7/9 anonim válasza:
Figyelj szerintem ha van egy fiu akit kiszemeltel...akkor tole kerdezd meg h mi az ami tetszik egy lanyban neki.De szerintem olyannak szeressen amilyen vagy...ne te probalj az elvarasainak megfelelni...de legyel cuki de tudj komoly dolgokrol is beszelni vele. Legyel no es ne hagyd magad... ha van mar kiszemelted a legjobb modszer egy ferfi meghoditasara(en mindig igy csinaltam)hogy eloszor kedves vagy aranyos es erdeklodo...aztan par nap mulva mintha nem is lenne semmi csunyan mondva szard le de ne legyel bunko...es ezt kell jatszani...mert a fiuk elbizzak magukat..NE SZALADJ UTANUK! (Nekem mindig bejott ez a modszer es most...egy veletlen jatszma miatt szerelmes vagyok..nagyon mar hat honapja van egy baratom es eleg komolynak tunik:)) ) Hajra!;)
2013. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látszódjon rajta, hogy értelmes, intelligens (ez nem egyelő azzal, hogy 8 diplomás, mert köztük is akad olyan, aki buta, mint a föld és az életre alkalmatlan), de nem beképzelt, legyen ápolt, egyfajta mércét üssön meg a külseje (legalább átlagos külseje legyen, de ez már sokadlagos szempont). Vegye a poént. Ezen felül minden más tulajdonság csak hab a tortán. Ja és ami a legfontosabb, hogy legyen hűséges és őszinte.
2013. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudjon főzni

Az állatoknak enni adni

Az állatoknak enni készíteni

Az állatok alol a ganyét tudja lehúzni s kihánni

Tudjon fejni

Kaszálni nem muszály de a villával s a gereblyéve bánjon jól

A gyermekeket fegyelmezetten nevelje

Tartson rendet a ház körül, por sehol ne legyen

Legyen okos a matematikát értse

Tudjon románul


Ritka az ilyen.. de én úgy es szerelek eggyet ;)

2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!