Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerdes? Van egy lany fb. n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdes? Van egy lany fb. n ismerkedtem meg vele es nyar elejen tudunk talozni. Azt mondta h nem fogom megbanni ez most akkor pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
? :-)
2013. máj. 25. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínű h rád fogja vetni magát.
2013. máj. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milesz belole ha talizunk lesmárol egy kis idő utan vagy mi?
2013. máj. 25. 03:20
 3/9 anonim ***** válasza:
meg fog dugni!
2013. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tudtad jól mit jelent, csak ide jöttél menőzni nekünk:D
2013. máj. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szep lany. Szőke 17eves en16,5vok.

Nagyon jokat beszelgetunk ezt irtam tegnap neki tali vmikor monjda h jo majd meg megbeszeljuk. Es h NEM FOGOM MEGBANNI ??????!!!EZ MIT JELENT?

2013. máj. 25. 03:28
 6/9 csingilingg84 ***** válasza:
Lehet, hogy úgy értette, hogy nem fogod megbánni, hogy találkoztok. Hogy nem bánod meg, hogy megismerted. :))
2013. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kiderül, hogy egy 35 éves rendőr pasi, aki rád vadászik, és mész börtönbe... szerintem... :)


Komolyra véve:

"nem fogom megbanni "

sok mindent jelenthet, például azt, hogy jól főz, vagy süt, vagy összeakart zavarni, vagy félreértetted, vagy ő írt butaságot, vagy kíváncsi arra mit gondolsz erről-tesztel-, vagy azt amire akarsz gondolni- azaz szexuális kapcsolatot akar veled létesíteni- vagy egy részét akarja veled, de akár reptilián is lehet- aki fel fal élve :) stb stb

2013. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit kéne gondolnom tőle ? Marmi.t akkor mit szeretne szerintetek?
2013. máj. 25. 12:12
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy TALÁLKOZZATOK ÉS NEM FOGOD MEGBÁNNI, HOGY TALÁLKOZTOK! Az is lehet, hogy bejössz neki és összejöttök. Ennyi! Ez tök egyértelmű, miért van az, hogy valamelyik fél mindig beparázik egy tök sima, hétköznapi válaszon. Nem rég láttam egy olyan embert aki azt kérdezte, hogy pontosan mit jelent az, hogy egy (CSAK BARÁT) fiú azt írta neki face-en, hogy "Jó legyél! ;)" ez azt jelenti, hogy jó legyél semmi mást.
2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!