Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Szeretek egy...

Mit tegyek? Szeretek egy lanyt az osztalyombol! A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az a lany akit szeretek most per pillanat nem szeret senkit.Regen szeretett de ez megvaltozot egy kulonos ok miatt.Most en dobbentem ra hogy szeretem ,meg is valltam neki,de o ezt viszonylag hidegen fogadta.Aztan befejezodott a suli jott a vakacio,most csak ugy beszelgetunk egymassal,azt is eleg ritkan.Szeretem ot,ha segitenetek megkoszonnem!
2013. aug. 8. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem okos döntés volt hogy elmondtad neki. Ha elkezdődik a suli akkor hivd félre megbeszélni az egészet és kérdezd meg hogy ő hogy érezz irántad!ha lenne még bármi kérdésed irj ezt én is átéltem mert egy fiu nekem is bevalotta hogy szeret elöszőr én se szoltam semmit aztán sulikezdésnél megbeszéltük és egy ideig jártunk is!
2013. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod!
2013. aug. 8. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta alapszabály: Házi nyúlra nem lövünk. Elhiszem én, hogy tetszik neked, de nem abból semmi jó, ha osztálytárssal kezdesz... Még egy ideig (egy évig biztos) össze lesztek zárva nap mint nap, és ha nagyon nyomulsz neki és neked is kellemetlen lesz, valamint az osztálytársaknak is. Persze megpróbálhatjátok a dolgot, ha a lány is belemegy, de egyszer vége lesz és utána, ha csúnya elválás volt, rossz lesz megint minden nap látni stb. :) De azért hajrá!
2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!