Miért szeretek bele minden csajba akikkel kavarok?
Figyelt kérdés
Bulikban táncolunk smárolunk, egy hétig utána teljesen lila köd, aztán jön a következő hétvége.
Ti hogy fogjátok fel az ilyen dolgokat amikor csak az alkohol hatására ilyen extra rövid "barátságaitok" vannak?
Bocsi nem ez a szerelem, a kérdés helytelen tudom.
2013. aug. 3. 21:25
1/2 anonim válasza:
szeretethiányos vagy, rég volt barátnőd - vagy nem is volt komolyabb, jó érezni valaki érintését a kis homlokodon - de ez nem szerelem!
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy összefoglaltad. Sokkal jobb :)
2013. aug. 4. 00:13
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!