Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az smpixie mennyire megbízható...

Az smpixie mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Milyen arányban vannak ott kamu/nem kamu emberek?

2013. aug. 6. 19:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
93%
Kezd felhígulni, de a régi tagok megbízhatóak. És ötletszerzés szempontjából semmiképp nem elhanyagolható.
2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Cseta válasza:
93%
Én kétszer próbáltam regisztrálni. A bemutatkozásomat folyton kimoderálták. Aztán az a napi három üzenet édeskevés. Szerintem elég személyeskedős az oldal, és kimondottan a pénzes elit számára van kitalálva.
2013. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol laksz ha Pesti vagy akkor jó oldal,mert a 70% fővárosi.
2013. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 7. 17:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A bemutatkozásomat nekem is mindig kimoderálják, pedig bőven meghaladja a szabályzat szerinti hosszúságot és nem általánosságokat írok benne. Bemutatkozás nélkül pedig gyakorlatilag használhatatlan az oldal, úgyhogy kénytelen vagyok mindig újraírni, ha el akarom olvasni az üzeneteimet.


Elég furcsa hozzáállás ez a részükről, hogy ennyire ki akarják utálni a friss felhasználókat, ilyen alapon eleve felfüggeszthetnék a regisztrációt vagy kössék fizetéshez, ha ennyire fontos a bevétel, és nekik sem kéne annyit dolgozni.

2013. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Így is elég pénzt kapnak a Vip tagságból.

Én elég régi felhasználó vagyok ott,de még egyszer sem fizettem nekik.

2013. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
59%

NAGYON MEGBÍZHATÓ!


Sőt, hogy alátámasszam, nem heti, kétheti rendszerességgel ugyan (elvileg havi, de néha ritkábban),


viszont van SZEMÉLYES PARTI, KLUB JELLEGGEL, ÉLŐ, nem netes,

amit az oldalon hirdetnek.


Az Etele téren van egy szórakozóhely, kávézó különtermében,

ismerkedős, beszélgetős, normális buli.


Ahol leülsz sörözni emberként a hasonló érdeklődésűekkel.


Nagyon érdekes, és nyilván ide a kamusok nem jönnek el, de az igazi érdeklődőkkel személyesen beszélgethettek, nem csak virtuálisan.


A beugró egy ezres, és a VIP tagság ott mindössze 500/hó,

és igen, tök igaza van az oldal üzemeltetőjének, hogy

OTT, ÉLŐBEN OLCSÓ A VIP TAGSÁG, a komoly érdeklődőknek...


Aki pedig anyagiasságnak venné, gondoljatok bele, kell egy szerver, tárhely, üzemeltetés...


A bemutatkozások kimoderálásai pedig éppen a minőséget, a tartalmas bemutatkozókat próbálják biztosítani...


U.I.: Nincs közöm az oldal üzemeltetéséhez, csupán reális szimpátia tapasztalati úton...

2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát addig kell a vasat ütni amíg meleg. Remélem lesz egy másik bdsm oldal hamarosan ami ingyenes és mindenki átmegy oda.
2013. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Van másik, pl. az ashrak.hu, csak az nem olyan látogatott.
2013. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%

Sajnos a pixie szinte szemétdomb lett az elmúlt években. A magukat dom pasinak regisztráló fele szadista állat, másik része szájkaratés egy része ( elhanyagolható ) normálisnak tűnő, no ők valódi hús vér egyének. Vannak a sub fickók egy részük képernyő-maszti cyber gyerek, aki mutogatja a kacsámat ott, ők valóban pasik de találkozni nem mernek, van a másik része aki lelki toprongy ( van egy haver, az boldog boldogtalantól azt kéri hogy hajtson át rajta terepjáróval) kb ilyen a színvonal. A legtöbbje olvasni képtelen, az írásról meg ne is beszéljünk. A nők. A dominák akik valódiak, ténylegesen szinte fizetős örömlányok, némelyik ostoba , meg vannak a még ostobábbak, meg ritka kivétellel egy két okosabb. A sub nők közül több a lelki sérült,súlya a 100- és a 140 kg-os vágódisznó tartományban a maguk 160-165 centijével. Legtöbbje erős túlzással sem mondható értelmesnek, ami nem gond ha az ember csak dugni szeretne, a probléma ott kezdődik, hogy 3 féle sub nő van az oldalon. 60%-a pasi, és ott veri a bránert, mert nőkkel levelezik "tapasztalatot gyűjtök címszó alatt", 30%-a csak álomban sub a valóságban komplett házisárkány és ennek úton útfélén hangot is ad. 5%-a olyan "szép" , hogy fele királyságért se dugná meg az ember, 3%-a csak úgy van, mert a pasiját ellenőrzi, de már regeléskor foglalt volt, 1%-a leszbikus és puncit keres, a maradék meg csak bundáért, kocsiért, lakásért sub, vagy azért, hogy jól vedd el feleségül.


De ez csak a gondok egy része, a legnagyobb baj az oldal üzemeltetőjével van, aki egy beképzelt öntelt alak, a saját trágyadombján teljesen szubjektív döntéseket hozva moderálgat embereket, - akik nem nyalják a seggét tükörfényesre -, a levél biztonság egyenlő a nullával, megőrzi a szerveren a törölt privát leveleidet. Nem érdekli ha kifizetted a VIP-et ha olyat szólsz ami őméltóságának nem tetszik egyszerűen szó nélkül letiltja az oldal jogosultságodat, s a pénzed megtartja! A blogok színvonala a béka segge alatt 4 méterrel, ugyanazok az unalmas emberek , vagy klikkek írogatnak naphosszat! néha saját magukkal elbeszélgetve.

2014. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!