Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék olyan...

Hol ismerkedhetnék olyan lánnyal, akinek nem csak a divat, pénz számít, és nem bulizik minden hétvégén?

Figyelt kérdés
Olyan lány érdekel aki szeret kirándulni, sétálni, szereti a természetet, és kicsit visszahúzódóbb. 23/F
2013. aug. 5. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 7:

Talán más a kérdező értékrendje, mint neked kedves jövőbeli értelmiségi.


# 8:

Sajnos igaza van. Én is egyetemre járok és ezt látom. Mégis átmennek mindenből 0 tudással és diplomájuk lesz. Na én ezért szüntetném meg az ingyenes felsőoktatást. (De egyébként az értelmi színvonalára is lehet következtetni a válaszaiból.)

2013. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Teljesen ilyen vagyok, amiket leírtál. Írj, ha gondolod.:) 21N
2013. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Inkább helyes úgy a mondat ezetől a csajoktól akik itt csápolna a kérdés alatt...


Hogy "azt HISZEM magamról, hogy ilyen vagyok"...


A valóság meg teljesen más :D

2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mert te aztán annyira tudod, hogy ki milyen egy anonim oldalon, te retardált!


Amúgy bárhol lehet ilyen lányokat találni (értelemszerűen a bulikban nem).

Bár mit értesz az alatt, hogy nem számít a divat? Hogy nem öltözik divatosan, vagy, hogy párválasztáskor nem számít?

2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2013. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%

ne itt verd a p*csád hanem húzz el nőt keresni

barom.

2013. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
há' nem is tudom. Mondjuk bárhol?
2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jaj de bírom ezt... pfff


" Teljesen ilyen vagyok, amiket leírtál. Írj, ha gondolod.:) 21N "


Hány ilyen csajnak írtam itt te úristen... amint látott képet, szép lassan (vagy azonnal) lekoptatott... :/

2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A bulik nem érdekelnek, de a pènz mindenkit èrdekel, nekem pl most gyűjtögetnem kell, munkát találnom úgy hogy tanulok.
2013. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaaa értem. Mivel szeretek bulizni, ezért már egy hülye, unintelligens pitsa vagyok, akit azonnal ki kellene dobni az egyetemről, mivel aki bulizik, az nem lehet értelmes. Szerintem nem az én értelmiségi szintemre lehet következtetni a válaszaimból, mivel semmi mást nem írtam, csak annyit, hogy amiket a kérdező leirt azok igazak rám, kivéve a bulizásos részt, ebből te kikövetkeztetted, hogy hülye vagyok...Congratulation! ;)
2013. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!