Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha itt a környéken...

Mit tegyek, ha itt a környéken egy lúzerne ismernek a városban és emiatt semmi esélyem a csajoknál, de a neten meg több távo élő csajjal is jóban vagyok, olyannira, hogy vannak, akik arra kértek, hogy utazzak le hozzájuk?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretnék egy környékbeli lányt, mert sajnos anyagilag nem tehetem meg, hogy csak úgy utazgassak, de sajnos itt elég rossz a hírem, mert elég sokáig voltam tipikus csendes, nyomi, félénk gyerek és így ugye egy kisvárosban elég jól terjednek a hírek ki kicsoda alapon. Úgyhogy szerintem ez lehet az oka, hogy fb-n is csak olyan lányok írnak rám és tartanak helyes srácnak, aik legalább 100-150 kilométerre élnek tőlem. Vagyis ahová nem terjedt el a hírem. :/
2013. aug. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Név változtatás + arcplasztika
2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22-es csapdája :D
2013. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha megváltoztál, észre veszik előbb-utóbb a környéken is

ha jól is nézel ki, biztos összejön

2013. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágd be a poker face-t és kész...
2013. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!