Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy a rocker csajoknál...

Lehet, hogy a rocker csajoknál jobbak az esélyeim, mint a techno meg egyéb bulis meg pop zenét hallgatóknál?

Figyelt kérdés
Eddig 5 lánnyal randiztam és abból kettő volt ilyen rock zenét kedvelő és fura mód ennek a kettőnek úgy tűnt bejöttem. Az egyik kimondta, hogy nagyon helyes vagyok, voltak dolgok is vele, csók, petting, míg a másiknál még nagyon kezdő voltam, lényegében első lány, akivel randiztam, pedig már felnőtt voltam. Na ő is ilyen rock zene kedvelő, tök értelmes meg minden, jól eldumálgattunk és végig mosolygott, aztán elbúcsúzásnál is, direkt ott volt velem, elkísért, pedig simán mehetett volna haza, mondtam is neki, de ő maradni akart és végig mosolygott, lehet arra várt, hogy megcsókoljam? Én marha elcsesztem, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy valamikért a rocker lányok jobban kedvelnek. Ezek a diszkós csajok meg rondának tartanak, nem egy mondta már a képemb, hogy ronda vagyook. Érdekes. Meg tényleg megfigyeltem, hogy azok a álnyok szokták ilyen durván, szívtelenül a pofámba vágni, hogy rtonda vagyok, akiknek értelmi szintje nem valami magas. Amúgy én is inkább rock zenét szeretem, de lényegében mindent meghallgatok, ami tetszik.

2013. jún. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik. Valószínűleg ez leginkább azért van, mert ők beszédesebbek, nyitottabbak, jobban eltudsz velük beszélgetni.


Nekem is ilyenek a tapasztalataim velük kapcsolatban, persze itt is lesznek kivételek.

2013. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj gyerekek.....
2013. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A rocker nők általában csúnyábbak, így nem olyan nagyképűek.
2013. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rocker lányok általában igénytelenebbek. Hosszú hajú, szakállas, szakadt ruhás faszikkal lehet őket megfigyelni, annak ellenére, hogy ők lehetnek szépek (habár magukat is el tudják rntani piercinggel, gagyi öltözködésel). A diszkós csajok elvárják a divatos öltözködést, drága cuccokkal, belőtt sérót, stb.
2013. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%

Elmondom én is a véleményem, mivel én is rocker vagyok és a valószínűleg leendő barátnőm is az...

Öltözködést tekintve ő dorcóban, acélbetétes bakancsban járkál időjárást tekintve. Sokszor van feketében, de házilag kipingált pólókban is látni, meg kék farmerban, esetleg bőrgatyában...

Én szívem szerint még most is hosszú farmerban járkálok, dorcóban, oldallánccal. Vagy fekete vagy kék farmerben.


Borotválkozni hetente egyszer szoktam, őt nem zavarja ez, nem vagyok igénytelen, nem korpás a hajam sem, körmöm sem hosszú(gitározok) és festve sincs. Egyszóval van aki a díszb...kra bukik és van aki a lazább, de ugyanakkor jobb arc keményebb csávókra. Sztem a disco-s csajok túlságosan is nyíltak, a rockerekért meg kell küzdeni a stílusuk miatt is. Egyszóval az, hogy valaki rocker nem jelenti azt, hogy tróger!


Ha kérdező rock-ot hallgatsz, akkor azt mondom fas*a gyerek vagy, szerintem a rocker csajoknál több az esélyed ezek szerint, csak hajrá :)

2013. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valószinűleg azért jössz be jobban a rocker csajoknak mer jó fej vagy. Mink nem CSAK a külsőt nézzük. Az előttem szólóknak: Egyáltalán nem vagyunk igyénytelenek sem csúnyák. Oké va néhány csúnya rock csaj, na és?
2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy a rockerek általában jó fejek szoktak lenni. A techno zenét kedvelők általában bunkók. Meg is kérdezem az ismerkedés elején, milyen zenét szeret. Nem mondom, hogy kizáró ok, ha technót, de általában csak kiderül róla, hogy bunkó.
2021. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!