Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről lehet egy lánnyal...

Miről lehet egy lánnyal beszélni facebookon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nincs semmi téma amiröl tudnék vele beszélni. Az ilyen szia, mizu , hogyvagy mindig megvande utána semmi és kinosnak érzem hogy semmit nem tudok írni pedig össze szeretnék vele jönni. Nincs semmi ötletem hogy mit beszéljek vele és hogy jöjjek össze.

2013. aug. 2. 00:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Erre nem tudok mit mondani .....

Ha valaki szellemileg annyire képes

2013. aug. 2. 09:50
 22/24 anonim ***** válasza:
"szia mizu?hogy vagy?" eddig mi is eljutunk..lány vagyok, nem gondolom hogy nekem kéne folytatnom.ezért ő nyög valami hülyeséget mindig.pl:szombathelyen milyen szarr a közlekedés.szép idő volt ma. mindjárt vége az iskolának.milyen kocsink van?..totál olyan dolgok amik a fiúkat érdeklik és olyanok, amiről azt hiszik,hogy érdeklik a lányokat.ilyeneket semmiképpen ne kérdezz... suliról haverokról hogy milyen helyekre szokott járni kérdezhetsz:)
2013. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha találnál valami közös érdeklődési témát, ami téged és őt is érdekli, akkor meglenne a beszélgetés :)
2013. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
ès hogyan deritsem ki hogy mi a közös tèmánk.
2017. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!