Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről lehet egy lánnyal...

Miről lehet egy lánnyal beszélni facebookon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nincs semmi téma amiröl tudnék vele beszélni. Az ilyen szia, mizu , hogyvagy mindig megvande utána semmi és kinosnak érzem hogy semmit nem tudok írni pedig össze szeretnék vele jönni. Nincs semmi ötletem hogy mit beszéljek vele és hogy jöjjek össze.

2013. aug. 2. 00:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

csak egy példa:háziállatok. Simán tudnék beszélni róla,csak ne riporter stílusban csináld,

és így millió meg 1dologról.


Am neké mi fontos egy lányban?kíváncsi vagyok

Ezeket is ügyesen ki lehet tapogatni h ő ílyen-e,lehet magától mondja el ezeket.

2013. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ezt majd megprobálom köszi.
2013. aug. 2. 00:27
 13/24 anonim ***** válasza:
de kíváncsi vagyok,válaszolj már:neked mi fontos egy lányban?
2013. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
hát elsösorban az hogy ne külsö alapján itélkezzen. Másodsorban azért lenne fontos hogy legyen egy ember akire lehet támaszkodni és megért
2013. aug. 2. 00:33
 15/24 A kérdező kommentje:
Megért és szeret
2013. aug. 2. 00:40
 16/24 anonim ***** válasza:
kezdésnek nem rossz de azért ennél több legyen nem beszélve arról hogy te mit tudnál neki adni.
2013. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 2. 00:45
 18/24 A kérdező kommentje:
Mivel lenne tobb mit kellene tennem ?
2013. aug. 2. 00:48
 19/24 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok,hogy mit 'várj' el egy nőtől. Ezt neked kell tudnod.

Én pl elvárom h legyen saját véleménye,ne legyen bólogatós kutya. Viszont hallgassa meg az én véleményemet és képes legyen kompromisszumokat kötni, az esetleges vitákat meg lehessen vele beszélni,ne az legyen h 1-1 veszekedés után elviharzik esetleg összefekszik mással,szeresse a szexet,tudjak rá nőként nézni(erről megint lehetne írni,de ez mindenkinél más),kölcsönösen tiszteljük egymást,egyenrangú felek legyünk,tudjunk támaszkodni egymásra.stb.stb. És ez fordított esetben is így legyen.


Érted? Az szép, jó h jól néz ki,de ha belül 0,akkor megette a fene az egészet.

A lényeg h se te se ő ne legyen alárendelt,papucs.

Hiába tetszik nagyon,soha ne alázkodj meg,mielőtt vki félreértené ez nem egyenlő a kedvességgel.

Hát így 1óra magasságában ennyire telik.

2013. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne erőltesd. Láthatólag éretlen vagy egy kapcsolatra és csak a külsőre hajtasz... hiszen semmit sem tudsz a lányról, még beszélgetni sem tudsz vele.


Szomorú, hogy ennyi az igényük a mai fiataloknak.

2013. aug. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!