Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről lehet egy lánnyal...

Miről lehet egy lánnyal beszélni facebookon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nincs semmi téma amiröl tudnék vele beszélni. Az ilyen szia, mizu , hogyvagy mindig megvande utána semmi és kinosnak érzem hogy semmit nem tudok írni pedig össze szeretnék vele jönni. Nincs semmi ötletem hogy mit beszéljek vele és hogy jöjjek össze.

2013. aug. 2. 00:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kinooooooos<3

Imadom a sorozatot:$

Amugy meg ha nincs tematok, akkor miert akarsz vele osszejonni?

Nem ertem

2013. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne légy komoly, általában én egy csomó marhaságot össze szoktam hordani a facen. Pl. Amikor megkérdezem hogy mizu, és azt mondják, hogy semmi, majd visszakérdezik, én mindig leírom, hogy mi történt velem, ha dögunalom akkor is, majd azt mondom, hogy nem létezik, hohy nem történt vele az égadta világon semmi, majd újra megkérdezem, hogy akkor mizu, és semmi választ nem fogadok el. Ezzel általában el lehet indítani egy beszédet.
2013. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ugy nincs témám hogy nem tudom mit mondjak neki és valahogy többre jussunk mint barátság
2013. aug. 2. 00:11
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket
2013. aug. 2. 00:12
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

ilyen szia, mizu ,

hogyvagy mindig megvande utána semmi


mindig megvan XDDD


Amúgy jó a kérdés,miért akarsz ö.jönni vele ha nincs téma? Egyébként meg téma annyi mint égen a csillag.

2013. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért akarok vele összejöni mert tetszik nekem és nem tudom hogy miröl beszéljek vele vagy hogy hogy érezzen többet irántam mint barátság
2013. aug. 2. 00:14
 9/24 anonim ***** válasza:
mióta ismered,a szia,mizun kívül beszéltetek már vmiről?
2013. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ismerem 1 éve.

igen beszélgettünk milyen volt a nyaralása hogy telik a szünet és filmekröl

2013. aug. 2. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!