Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan roma lány aki...

Van olyan roma lány aki ismerkedne nem roma fiúval? 19/f

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Én is cigány lány vagyok... és eléggé meglepett h nektek ilyen tapasztalataitok vannak.. én és még sok ilyen ismerősöm egyátalán nem ilyen ráadásul van magyar a családunkban és nem csak nekem ...szerintem ti csak a tipikus legalját ismeritek csak ezek szerint ami sajnálatos :/
2013. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Előttem szóló, igazad van, nem minden cigány ilyen ám, mint amilyennek be vannak állítva. Ocsmány sztereotípia. Vannak műveltek is, sőt nekem egy tanárom is az volt, a lánya pedig szinte a legjobb barátnőm. Le sem tagadhatná, hogy az, de senki sem foglalkozik a származásával, mert egy tündér. Vele szerintem akármelyik magyar srác összejönne. Volt barátja, de az egy gyökér volt és nem értékelte. :( Szegény lány azóta is szerelmi bánatos, és szomorú, mert képes volt hinni annak az idiótának. ( aki az osztálytársam ) Szóval senki se ítéljen elhamarkodottan!
2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, öcsém környezetében ezek a munkanélküli, putri, sztereotípiáknak megfelelő egyének vannak...
2013. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Elit gimnáziumba jártam, ott egyel alattam járt egy muzsikus cigány családba tartozó, szolid, kedves és okos lány. Remélem ilyenekre vadászol te is, kérdező!
2013. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés mindenesetre...
2013. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Persze,hogy van:)

Sok az előítélet a romákkal kapcsolatban,de ennek ellenére nagyon sok rendes is van köztük.

2013. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

angyalka95.


egyetértek veled.


32/F

2013. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
roma fiú vagyok, de nem állnék össze roma lánnyal. inkább így öregszek meg. (sajnos)
2013. aug. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Én is c*gány lány vagyok... és eléggé meglepett h nektek ilyen tapasztalataitok vannak.. én és még sok ilyen ismerősöm egyátalán nem ilyen ráadásul van magyar a családunkban és nem csak nekem ...szerintem ti csak a tipikus legalját ismeritek csak ezek szerint ami sajnálatos :/"



meglepett?? akkor te nem akarod betökélni a valóságot! jaa

a legaljából van a legtöbb! 90%-ka egy egonőst*ny. hiába szépek, de bűn trágárak! lenézőek, egoisták, (holott a lábuk hót re*ek) f@*zbukon se különbek ám "rafináttos henikehh lépecskehh"-r*banc*k akik kérőznek a "pujáro herceg"-nevezetű szintén feltűnő mániában szenvedő, egoista péld*nyoknak. ha valaki kulturáltan nyit feléjük akkor persze (habizti van csávójuk) oltogatnak vagy vissza se írnak. de áltabánan a válaszuk: "minek jelöltél be te csic*ka g*eci" -(olyankor kibelezném a r*hatt kqva annyát)egyéb nyalánkságok. így van ez a valóságban is. tudom, hogy nem mind ilyen, de olyan mint te, abból kevés van. a magyarlányok nem ilyen egoista lenézőek velem. tudom miről beszélek,r*malányok: köztük nőttem fel, és a sok év alatt kiismertem őket. vannak persze normálisak talán a 3%-a de azok már koraiházasságukat kötik. r*ma létemre ezt kell kinyilvánítani a "fa*támról" hát nem vagyok büszke. és nekem akkor se kell r*ma lány ha így megöregszek egyedül.

2013. aug. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, te "tiszta vérű" vagy? Mert állítólag azok a hepajkodóak, akik már keveredtek.
2013. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!