Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tetszett már cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszett már cigány fiú/lány?

Figyelt kérdés

nem provokatív kérdésnek szánom csak mostanában tetszik egy cigány fiú, igazából udvarias és normálisnak(tűnik).

kedves volt eddig és jófej.


tetszett már meg nektek cigány fiú/lány? ha igen mi tetszett meg rajta?



2013. máj. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem,istenőrízz.
2013. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

igen volt hogy tetszett egy roma származásu lány.

Képzelj el egy karcsú lányt aki arányos testü szép formás mellei voltak és csillogó fekete szemei és derékig érő fekete haj.

Ápolt volt kedves, vicces és tényleg egy olyan lány aki megérdemli hogy szeressék.

Csak az apja megverte meg arra akarta kényszeriteni hogy mihamarabb szüljön gyereket. De a lány el akarta végezni a gimit... a vége az lett, hogy elköltözött és megszakadt a beszégletés köztünk is... :(

kár érte...

2013. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem akarok vitázni de ilyen szempontból egy magyar pasi is sokszor kihasználja a nőket. mind a kettőnél ugyanúgy előfordulhat ez.
2013. máj. 17. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tetszett,nekem inkább a skandináv típusú pasik jönnek be
2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha neked tetszik, és látsz némi esélyt egy normális kapcsolatra vele, azt mondom, miért ne!

Nekem is tetszett már 1-2 roma származású nő, de még igazából nem jártam egyel sem.

2013. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
ez nem rasszizmus hanem izles kerdese.ha valakinez ez egyeltalan megfordul a fejeben az mar sokmindent elarul rola.foleg ha csaj!!mert meg a roma lanyok kozott vannak emberkinezetuek, de a "fiuk" kozott...szoval gratulalok.:D
2013. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett már cigány lány.

Nem mindegyik olyan igénytelen külsőre. De ez nem azt jelenti, h össze is állnék vele, de sztem azzal nincs baj, ha megnézi valaki egy kicsit.

2013. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt mondom papi a csajok kozott meg vannak vallalhatoak
2013. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!