Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak nekem van már elegem,...

Csak nekem van már elegem, hogy manapság nem lehet találni ismerkedésre vevő fiatal csajt, ha véletleln összejön az is csak neten és kb.200-300kilométerre él tőlem?

Figyelt kérdés
Leszólítok csajokt nem akarnak ismerkedni, vagy jönnek a kifogások, ha neten írok rájuk akkor meg kiderül hogy szinte mindnek van már leglaább egy tucat fiú rajongója, amelyikne meg nincs az ne is akar pasit, éretlen vagy aszex, eset leszbikus. Nem értem miért nem lehet lelni egy cukorfalat csajszit, akivel jól érezhetnénk magunkat egész nyáron, éjjel-nappal szexelhetnénk meg falhatnánk egymást.
2013. júl. 30. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te most tényleg azon csodálkozol, hogy a "cukorfalat" csajoknak már van pasijuk? Hát ez kész:D
2013. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, nekem is elegem van! Én se találtam soha senkit!
2013. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
MIóta haveromék rondának neveztek olyan lányokat, akik nekem cukik voltak, azóta hajlok ár, hogy a szépség relatív.
2013. júl. 30. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van, hogy az aranyos srácok, akikkel jól kijövök minimum 150 kmre élnek tőlem.

Talán ez majd változik valamikor.

L

2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van, undorító a nőstények hozzáállása a pasikhoz...
2013. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!