Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagy hiba későbbre...

Szerintetek nagy hiba későbbre halasztani az ismerkedést?

Figyelt kérdés

A következő években meglehetősen elfoglalt leszek az egyetemi tanulmányaim miatt, és kb. 24-25 éves korban kezdenék el ismerkedni. Szerintetek bölcs dolog a tanulást előtérbe helyezni és emiatt évekkel elhalasztani az ismerkedést? Ki hogy van vele? Sokan nem hagynak azzal, hogy miért nem szerzek már barátnőt, de nekem mindig a tanulás volt az első és a karrier építése.

22/F



2013. júl. 29. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, de egyszer vagy fiatal, persze ha 3-40 évesen full gazdag leszel akkor megéri most tanulni.
2013. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha gazdag leszel lesz csajod bőven de azok nem a hatalmas szívedért fognak szeretni
2013. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha odakerülsz, úgyis máshogy fogod gondolni :D
2013. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig a tanulást helyeztem előtérbe, én eddig nem bántam meg. 21L
2013. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem miért ne mehetne együtt a kettő.
2013. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy hiba,hidd el.

Előbb tanulj higgy egy öreg rókának :D

Én eleinte elcsesztem mert nem ment,de ma mbepótolok mindent kamatostúl a tanulásban :D

Ráérsz csajozni,sok idő,energia,ideg.Ne erőltesd inkább a jövőd,nekem van egy két ismim akik szintén így csinálták és lám nem írom le mennyit keresnek mert rosszul lesztek.

Nem attól sokkal többet mint gondoltok :D

Aki csesztett azt küld el a ...szba,neki ennyi az élete,hogy van egy átlagos csaja,eléldegél keres max nettó 2kilót és kész.

Majd te amikor a Porschéban ülve melletted a bombázó éppen készül pipázni akkor majd néznek,hogy hát hoppá,majd akkor meg te csesztesd őket. ;)


26Ffi

2013. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!