Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ismerkedést kezdeményezni...

Fiúk ismerkedést kezdeményezni anonybam, kép nélkül már próbálkoztatok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mert én sokszor jártam már úgy, hogy több hónapnyi beszélgetés után, mikor is szinte kép nélkül már belém szerettek az adott lányok, ha képet küldtem nekik, akkor mintha mi sem történt volna, soha nem írtak már vissza nekem. Mint a kámfor úgy eltűntek. Holott előtte oda voltak értem, mondták is. Utána pedig 180 fokos fordulatot vettek, pedig nem vagyok kövér, igaz ronda az arcom, de szerintem az nem annyira fontos, mint a kisugárzás, jó humor.
2013. júl. 9. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam, egész jól ment.
2013. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam én is de mindig volt valami vagy messze lakott vagy én nem tetszettem vagy fordítva
2013. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is így próbálom majd de akinél én,próbálkozok már látott.Majd megírom mi történt.Próbálj meg vele személyesen találkozni.
2013. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Froncsi ***** válasza:

Kép nélkül tényleg jól megy, de a legtöbb mai nőnél igenis a külső számít. Lényegtelen mennyire vagy kedves, vagy megértő, maximum a legjobb barátjaként nézheted végig, ahogyan a szexi pasikkal kavar. Ez van.

És még a pasikra mondják, hogyérzéketlenek, és csak a külső számít nekik....

2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ronda az arcod? nem inkább az önbizalmaddal van gond küldj képet!
2013. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pl. itt is. Ronda vagyok, így miután képet küldtem, v nem írtak vissza többet, v attól fogva csak barátként közeledtek.
2013. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Régen fősulin is hiába voltam kedves, segítettem mindig nekik megfelelően felkészülni a vizsgákra vagy a beadandókat jól elkészíteni, de mindig végig kellett néznem, hogy a bukdácsoló, magas, szőke vagy barna, sportos pasikkal kavartak ezek a lányok is. sokszor annyit sem kaptam, hogy köszi vagy egy puszit sem. Bár nem ezért csináltam, de titkon remélte az ember, hogy lesz lány, akihez az értelem szava eljut és belém szerethet. Mindez fősulin, ahol elvileg már értelmesebbek a lányok. Az önbizalmammal semmi gond, bár ennyi negatív tapasztalat után nem vagyok túl derűlátó.
2013. júl. 9. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
You're doin' it wrong :DD
2013. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!