Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, hogy nem...

Szerintetek gáz, hogy nem volt még 17 éves létemre egy barátnőm se? :/

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kismutyesz_ ***** válasza:
Nem, Asterix voltam. Esetleg ne kockulj annyit kockix :D
2013. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. :D


Egyébként nem gáz :)

2013. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nyugi a kockák világában ez átlagos.
2013. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka :D köszönöm a válaszokat !
2013. júl. 29. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy téged ne nyomasszon a dolog. Nincs megszabva a korhatár, mikor kell elkezdeni. Ha már készen állsz rá és természetesen teszel is érte, biztosan lesz barátnőd is.


Egyébként még nekem sem volt barátom. Nem azért mert szociális vagy egyéb problémákkal küszködnék, félre ne érts. Csupán én még nem érzem, hogy itt lenne az ideje. Sok más dolog leköt a mindennapokban, így nem is hiányolom a kapcsolatot. Erre most mondhatja bárki, hogy "Azért, mert még nem vagy érzelmileg elég érett hozzá." Talán van is benne némi igazság, de mindenkinek szíve joga eldönteni ezt. :)


17/L

2013. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez aztán a korrekt válasz ! :) köszönöm
2013. júl. 29. 20:17
 8/9 anonim válasza:
Nem :) Várd ki amíg szerelmes nem leszel... Nyugi hamarosan úgyis bekövetkezik :) És csak azért nehogy lefeküdj valakivel mert cikinek érzed , hogy még nem csináltad !! várd ki amíg el nem jön az idő :)
2013. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!