Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves létemre némi problémám...

14 éves létemre némi problémám akadt. Később megszokom? (. )

Figyelt kérdés
van egy barátom.félreértés ne tessék,nagyon szeretem őt és nekem sem tetszenek a mostani generáció "kapcsolatai".De ez egészen más.osztálytársak vagyunk és pár hónapja rendszeresen ki is járunk a többiekkel.Ölelésig és a kézfogásig jutottunk el.Nem is szeretnék egyelőre semmi többet.Csak az a baj hogy kissé kinos..de ha hazamegyek..mindig...nedves vagyok.Ő az első,szeretem és nemtudom mit tegyek..kérlek segítsetek.tanácstalan vagyok..elmulik majd?

2013. máj. 31. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sosem fog elmúlni, örülj, hogy nedvesedsz. Anélkül fájna a szex, ez egy természetes reakció arra, hogy vonzódsz valakihez. Mint a pasiknál a merevedés.
2013. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét és elviselhetőbb lesz.
2013. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így normális , igaz nekem még nem volt "igaz" párkapcsolatom lánnyal , csak ilyen "jóbaráti" viszony (amit általában vagy az én balf*szságom vágott haza, vagy egy 3. személy , valami hülyeséggel). Amúgy nekem sem tetszenek a mai "párkapcsolatok" (így a 10-en évesek között) , mert kb. csak a szexről szól , meg megy az hogy egy 13 lány egy akár nála 5 évvel idősebbel is simán jár.
2013. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez normális... nem fog elmúlni :)
2013. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt ne érezd kínosnak. :) Ha zavar a dolog, akkor használj tisztasági betétet, de egyébként ez normális. Sőt, örülj neki, mert a későbbiekben nem lesz bajod a szex terén. Sokaknak sajnos síkosítót kell használni.
2013. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsit szomorú, hogy 14 évesen nem kaptál szexuális felvilágosítást, hogy tudd ez a normális.

Nő leszel.


Ha nem lenne, akkor úgy fájna a szex, hogy egyáltalán nem élveznéd, sőt, a hüvelyfal is átlyukadhat a dörzsöléstől. Erre való a nedvesedés.

2013. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudtam hogy normális..:) csak azt nem..hogy ilyen idősen és a semmitől igazából...
2013. máj. 31. 19:04
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket :)
2013. máj. 31. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:

hüü kicsit beindultam... :DDD

f19

2013. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaja nagy király vagy!

Több ilyet...

18F

2013. nov. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!