Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan lányok...

Miért csak olyan lányok neveznek helyesnek, akikre rá sem néznek a fiúk és nekem sem vonzóak valamiért?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam, hogy ha egy lány nyomul rám, vagy helyesnek nevez az tuti valami olyan lány, aki nekem nem jön be még véletlen sem. Én meg kénytelen vagoyk azt hazudni, hogy ő is szép, mert nincs szívem megbántani. Még randizok is ilyen lányokkal, mert sajnos olyan lány, aki nekem bejön és van legalább két rajongój az már nem akar velem találkozni, de többnyire ismerkedni sem. A lányoknál rájöttem, hogy a külső a lényeg, azt nézik a fiúkban ez van mindenekelőtt, hiába is mondtják sokan, hogy lehet trükközni, én kedves, humoros, pimasz isv oltam mrá mégsem jöttem be nekik a külsőmet látva mindig letiltottak vagy nem válaszoltak többet, esetleg megírták, hogy ronda vagyok és felejtsem el őket. Én sem szeretnék végre egy lányt találni, akivel kölcsönös a vonzalom közöttünk, hát olyan nagy kérés ez?:/
2013. júl. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az élet. nekünk sem varásszóra történt a párválasztás. Valamiéert biztos vonzod az ilyen lányokat:D
2013. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélhetsz úriember módjára, lehetsz kedves, lehetsz megértő avagy figyelmes és érdeklődő...JÓL KELL KINÉZNI BA*MEG a többi meg le van sza*va.

Vagy pénzed legyen.

2013. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés? Hogy sajnáltasd-e tovább magad?


Persze. Hová is lennénk az ilyen ostoba kérdések nélkül.


Neked vannak lányok, akik nem tetszenek, a lányoknak is vannak olyan pasik, akik nem tetszenek. Ilyen az élet. Vagy elfogadod a játékszabályokat és megpróbálsz azok szerint játszva minél jobb lenni, vagy rinyálsz itt tovább. Mert lehet ám betlit mondani a pókerasztalnál, csak akkor sosem fogsz nyerni.

2013. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem szép tőled, hogy olyan lányoknak is bókolsz, akiket egyébként nem tartasz vonzónak, mégis elhiteted velük, hogy érdeklődsz irántuk.

Másrészt ne általánosíts. Annyira fontos nekünk is a külső, mint a mennyire nektek. Látod, neked sem tetszenek a kevésbé dekoratív hölgyek, akkor miért vagy felháborodva, ha adott esetben nem tetszel egy lánynak?

A szépség relatív. Akire te azt mondod, hogy nem szép, az a lány talán más fiúnak az álomnő.

2013. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért keltesz hamis reményeket olyan lányokban, akik nem is tetszenek? Szerinted ezzel nem bántod meg őket? Idővel úgyis kiderül, hogy kamuzol.

Amúgy meg ne legyél ennyire elszállva magadtól. Nyilván te sem vagy egy adonisz, aki minden lányt megkaphat, különben nem itt rinyálnál.

Egyébként igaza van Annának, ugyanannyira fontos nekünk is a külső, mint nektek.

2013. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!