Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha megláttok egy...

Lányok, ha megláttok egy nektek vonzó srácot, végig fut bennetek a gondolat, hogy lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Fiúknál tudom, hogy, hogy megy ez magamból kiindulva és a többiekből. Bulikba is gyakran hallható amikor meglátnak egy szép lányt, hogy "de megba#nám", persze ez a leg alpáribb példa, de csak a szemléltetés miatt írtam ezt. Lányoktól nem hallottam még hasonlót.
2013. júl. 28. 12:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Akkor te igencsak el lehetsz hidegülve szexuális téren.
2013. aug. 17. 15:58
 22/32 anonim ***** válasza:

Igeen :D

Végig futtatom az agyamon hogyan teperném le, és milyen lenne ruha nélkül :D

Van olyan is, amikor visszahúzódóbb srácot szurok ki, vagy olyat akit előszeretettel illetnek a "nyomi" jelzővel és azt képzelem el, hogy én lennék neki az első, bénázna is, de teljesen odalenne a gyönyörtő, hogy ráindultam. :D

2013. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Természetesen. A nők is ugyanúgy megkívánják a férfiakat, mint fordítva. És nem csak a tökéletes testűeket.
2013. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Már írtam ehhez a kérdéshez az első oldalon, de most van egy srác. Hát én teljesen ki vagyok tőle. Annyira bejön hogy nem igaz. És nem az hogy "Jaj járjunk egymással, párkapcsolat" hanem elsősorban az hogy mennyire szívesen szexelnék vele. Hogy miket csinálnék vele meg hogy, hogy mennyire szexi és jó a teste stb.

Nagyon ráindultam...

2013. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hozd a tudtára.Sok sikert és boldogságot.
2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Kár, hogy én nem futok össze ilyen lányokkal akik hasonlókat szeretnének velem csinálni.
2013. aug. 28. 23:01
 27/32 anonim válasza:
Lehet, hogy csak nem mondják...
2013. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#26


Nem hallod a gondolataikat, szóval nem tudhatod :D

2013. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon vonzónak találom, akkor igen, naná! Többször is volt már velem ilyen.
2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!