Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha mindenki helyesnek, aranyos...

Ha mindenki helyesnek, aranyosnak, viccesnek, meg rendes gyereknek gondol, akkor miért nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

Valahogy ismerős csajok akiktől többet akarnák, ők nem akarnak semmit, vagy nemtom. Nem merik elmondani.

Sok ember szerint helyes vagyok, mindenki azt hiszi hogy több csajom is volt már meg valami überprofi vagyok, de amúgy nem.

Magamat amúgy nem gondolom annyira helyesnek, próbálkoztam párszor, és mondja mindenki amit előbb írtam, de valahogy csak mondják. Volt már hogy nyomultam valakire, az volt az utolsó napom amikor jóba volt velem.

De ha meg nem nyomulok akkor azt hiszik nem akarok semmit.

Van olyan aki érti a nőket? Én tudok a gondolataikban is olvasni, de nemigazán merem megkérdezi hogy úgy érez-e amit gondolok...



2013. jún. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pedig ha nem kérdezed meg sose tudod meg elszalasztani meg nem szabad

ha attól félsz hogy nemet mond a bizonytalanság rosszabb ha nemetmond keresel mást

2013. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazából én mindig, kedves vagyok mindenkivel.

de mit kapok vissza? semmit. leszarnak.

csak annyi hogy aranyos vagy, meg sok smile-t, meg puszi jóéjt, helloka stb.

ezen kívül akartam kérdezni valamit...az olyan lányokkal akikkkel lehet szexuális viccekről beszélgetni, és értik is a humort, meg röhögnek mint egy LSD-t szívott mérgezett egér, azoknak bejövök?


Mert igazából, aki mosolyog, meg a szemembe néz, és közben mondja hogy aranyos vagyok, arról általában azt gondolom hogy tetszem neki.

2013. jún. 10. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te már betegesen figyeled ezeket... JAJJ úgy pislogott, tetszem neki.... Mi lányok ettől kiakadunk. Érezzük, ha valaki annyira görcsösen keres párt..
2013. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolós, kedves vagy.


én általában pl nem úgy megyek valahova hogy: na most becsajozok! :)

Hanem hagyom hogy történjenek a dolgok maguktól, beszélek random emberekkel, de az érzéseiket azt valóban érzem. Nemtom hogy csinálom, de olyan mintha a szeme beszélne pár embernek :) Most akkor én hülye vagyok?

2013. aug. 19. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hülye... csak sok. Hidd el, bármennyire nem így gondolod, szerintem ez már kicsit rögeszmés... és tudom nehéz...de próbálj meg ellazulni, és leszarni az egészet egy ideig.. Lehet egyszerre több lány is lesz a nyakadban hirtelen.
2013. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!