Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha megláttok egy...

Lányok, ha megláttok egy nektek vonzó srácot, végig fut bennetek a gondolat, hogy lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Fiúknál tudom, hogy, hogy megy ez magamból kiindulva és a többiekből. Bulikba is gyakran hallható amikor meglátnak egy szép lányt, hogy "de megba#nám", persze ez a leg alpáribb példa, de csak a szemléltetés miatt írtam ezt. Lányoktól nem hallottam még hasonlót.
2013. júl. 28. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

pedig...van :D Magamból kiindulva. Barátnőimmel megszoktuk ezt beszélni, de csak lájtosan.."nem dobnám ki az ágyambóm" "de beleharapnék a karjába" stb :)...Részegen azért mi is alpáribbak vagyunk ám.

21L

2013. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha látok valakit, aki tetszik többnyire ez fordul meg a fejemben: "Na ő tuti nem állna velem szóba és biztos van barátnője. "

Amúgy semmi szexuális gondolat.


23 l.

2013. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van olyan, hogy ha meglátok egy fullos pasit, akkor rám tör a vágy, teljesen benedvesedik a puncim és még el is kell vonulnom valahová, hogy magamhoz nyúljak, mert különben megőrülök! :D

Nem egyszer volt ilyen.

23 N

2013. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Fiúknál szerintem ez pont az ellenkezője, sőt még talán az a kérdés, hogy lehet-e barátja fel sem merül. Van olyan, hogy még nem is láttam az egész lányt csak egy részét, de a szex már kétszer átfutott az agyamon.
2013. júl. 28. 12:24
 5/32 anonim ***** válasza:

Nem, nekem az jut eszembe, hogy szimpatikus, és jó lenne megismerkedni vele.

28/N

2013. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
hát nekem meg 1x se jut eszembe. csak az, hogy milyen gyönyörű, meg ilyesmik, meg amiről beszélgetünk.
2013. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő... be is nedvesedtem... De inkább a kisugárzása miatt... mert a külseje annyira nem fogott meg.

21n

2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

egész életemben 3szor volt ilyen.

és egyik sem volt a legszuperebb pasi, egyszerűen úgy néztek rám, olyan kisugárzásuk volt, hogy beleremegett a lábam.

Számomra ilyen A Férfi ... aki nem rendelkezik ezzel a vonással, annak akármilyen kidolgozott szoborteste, szabályos vonásai lehetnek, számomra csak egy nemtelen ember marad, akire soha nem fogok gerjedni.

2013. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem inkább illattól függ, de a szerelmemnek már a gondolatára is nedvesedem.
2013. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%
melyik paraszt pontozott le és miért?
2013. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!