Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nagyon elrontottam,...

Ezt nagyon elrontottam, nagyon bután viselkedtem?

Figyelt kérdés
Vonaton felszállt egy baromi csinos lány én nem vagyok egy jó pasi, Leült velem szembe és elkezdett kérdezősködni tőlem, menetrendi változásokról, hova megyek, miért megyek stb. Csak néztem, hogy érdeklődik irántam. Aztán elkezdtünk beszélgetni, tök jól elbeszélgettünk 3 órás út alatt. Aztán mondta, hogy ő most leszáll, mert megy ismerőséhez. Ezt többször is kihangsúlyozta, hogy leszáll. Aztán le is szállt. És én akkor jöttem rá, hogy semmi elérhetőségét nem tudok. Szerintetek, se akart semmit tőlem, mert ha akart volna, akkor elkérte volna ő az elérhetőségeimet?
2013. júl. 27. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemár, hogy 3 órás beszélgetés alatt semmi olyan infót nem tudtál meg amiből azonosítható.. De am tényleg hülye voltál. Ennél szarabb dolog kevés van. Én egyszer egy szopást szalasztottam el mert hülye voltam:D
2013. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te mázlista :D

3 óra nem volt rá elég?

2013. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!