Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt most nagyon elrontottam...

Ezt most nagyon elrontottam ennél a csajnál?

Figyelt kérdés

Leírom tényleg röviden:

Találkoztam egy csajjal, jó volt, megbeszéltük hogy találkozunk még...

Én utána kerestem facen és sokat írtam neki, szerintem ki ábrándult belőlem..előfordulhat?


2013. júl. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ attól hogy mit írtál neki.
2013. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi lesz kettőnkell stb
2013. júl. 2. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem írt vissza 2 napja? Elküldöt a francba? Ne parázz ennyit lehet csak nem tud írni attól meg ne félj hogy túl sokat írsz mert ez azt jelenti hogy megbízol benne,ha meg ettől "kiábrándul"belőled akkor csak olyanokat érdekel akik tényleg csak meg akarják d..ni és nem társat keesnek benne.
2013. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyomultál, méghozzá elég erősen, az ilyet meg nem csípik a csajok.
2013. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez valószínű.

Szerintetek jó ha addig nem írok neki amíg nem közeleg a második találka? És ha ő addig nem ír semmit akkor nincs veszteni való módra ráírok hogy na mi lesz?

2013. júl. 2. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 1 hétig nem reagál a csaj, akkor igen, elcseszted.


Nem szabad ennyire nyomulni és 1-2 találkozó után már az egész közös jövőtöket megtervezni, illetve lehet, de csak fejben, el ne mond a lánynak.

2013. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!