Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, aki biszex...

Van olyan lány, aki biszex fiúval komoly kapcsolatba benne lenne?

Figyelt kérdés

19 eves bi srac vagyok.

Szerintetek lehet biszexkent komoly kapcsolatot kialakitani lannyal, ugy hogy a lany tud mindent? :)

Elsosorban lanyok velemenyet varom, korral! :)



2013. júl. 26. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Benne lennék, de mégsem. Izgat 2 pasi látványa együtt, de mégsem merném bevállalni... Nem tudom miért, talán túl gátlásos vagyok.

18/L

2013. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én simán benne lennék, ha nem lennék halál szerelmes a páromba (fél éve már az élettársam :)), 21 vagyok.

Amúgy a páromról is tudom, hogy volt már pasival, egyszer részegen elkottyintotta, de azóta is tagadja - én viszont meg tudom állapítani, mikor mond igazat, meg mikor csak poénkodik, még akkor is, ha részeg. Na ő akkor az igazat mondta :)

Borzasztóan izgatna két pasi látványa, de ő hallani se akar róla, akkor se, ha csak néző lennék.

Egyébként pedig nekem szokta engedni az ujjazást is, meg néha a dildóhasználatba is belemegy (mármint hogy én csinálom neki a fenekébe), nem igazán értem, szerintem szégyenlené...

2013. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 whoviangirl válasza:
nem hinném, hogy zavarna...ha a kapcsolat őszinte, akkor szerintem teljesen mindegy a szexuális vonzódás iránya.
2013. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Namost persze fiu is.es lany is.egyszerre..max rovid ideig..... . De ha a egyikojuknek sem problema, akkor nincs gond

Am itt telleg nem szexre gondolok, meg nem harmas dolgokra,hanem komoly kapcsolatrol.

2013. júl. 26. 22:21
 5/8 whoviangirl válasza:
szerintem az úgy teljesen rendben van:)
2013. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen,ha mindkét fél gátlástalanul elfogadja a másikat és megfelelő bizalom van köztük. Engem nem zavarna ha a barátom bi lenne.
2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en is biszex vagyok, szoval en jarnek, igen :) 16/L
2013. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

eddig az ilyen kérdésekre mindig leugatos válaszok jöttek,hogy a nőknek pasi kell,meg pfuj,stb...

szerintem ezeknek a váaszoknak is a nagy része kamu.

2013. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!